Książę William zdecydował się na uroczy gest wobec Kate. "Jego mama byłaby z niego taka dumna"

Książę William i księżna Kate od dłuższego czasu nie pojawiają się razem publicznie. Wszystko przez chorobę Middleton. Ukochana księcia obecnie zrezygnowała z pełnienia swoich obowiązków. Fani wspominają jednak ostatnie wystąpienie pary. Wówczas William pokusił się o uroczy gest.

Nie da się ukryć, że księżna Kate i książę William w ostatnim czasie nie mają łatwo. Początkowo wszystko zaczęło się od problemów zdrowotnych króla Karola III. Niedługo później na jaw wyszły fakty z życia księżnej Kate. Okazało się, że musiała przejść pilną operację jamy brzusznej. Później zniknęła. Fani ogromnie się zamartwiali. W końcu w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie. Wówczas wszyscy dowiedzieli się, że ukochana Williama choruje na nowotwór. Księżna Walii wyznała wtedy, że poddaje się profilaktycznej chemioterapii. Z powodu stanu zdrowia nie towarzyszy mężowi w ważnych wydarzeniach. Internauci wrócili jednak do sytuacji sprzed kilku miesięcy. William zdecydował się na wyjątkowy gest.  

Zobacz wideo Księżna Kate i jej styl. Co poszło nie tak?

Pamiętacie ten gest księcia Williama wobec Kate? Na brytyjskiej rodzinie królewskiej wywarł wrażenie

Fani wrócili pamięcią do ostatniego wspólnego wystąpienia księżnej Kate i księcia Williama. Okazało się, że miało ono miejsce w 2023 z okazji Dnia Zdrowia Psychicznego. Nietypowa interakcja między małżeństwem dopiero w ostatnim czasie została wyróżniona w mediach społecznościowych. Fani docenili gest, na który zdobył się William wobec ukochanej. Tuż po tym, jak Kate skończyła mówić, William zaczął bić brawo. Chwilę później elegancko odsunął krzesło, aby księżna mogła bezproblemowo usiąść obok niego. Internauci zaczęli wskazywać nienaganne maniery księcia i twierdzić, że jest pełen szacunku do swojej żony. Pojawiły się miłe komentarze. "To jest prawdziwym dżentelmenem", "Jego mama byłaby z niego taka dumna", "Jakie to jest piękne" - zachwycali się fani na TikToku i Instagramie. Co o tym sądzicie? Po więcej zdjęć księcia Williama i księżnej Kate zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Książę William i księżna KateKsiążę William i księżna Kate Fot. Wikimedia Commons / tsaiproject (CC BY 2.0)

Kiedy księżna Kate wróci do swoich obowiązków? W sieci pojawił się jej plan na najbliższy czas

Jakiś czas temu Pałac Kensington postanowił zabrać głos w sprawie księżnej Kate. Okazało się, że ukochana Williama ewentualnie planuje wrócić do obowiązków. Nie stanie się to jednak od razu. Musi poczekać, aż stan zdrowia pozwoli jej na pracę. Obecnie Middleton nie ma w planach żadnych publicznych wystąpień. Póki co, książę sam William reprezentuje swoją rodzinę na oficjalnych wydarzeniach. W wywiadzie z brytyjskim portalem Page Six przyjaciel Kate wyznał, że księżna musi skupić się na zdrowieniu i minimalizowaniu stresu. W związku z tym jej powrót do normalnego trybu życia może się przesunąć. ZOBACZ TEŻ: Rzekomakochanka księcia Williama zaprzyjaźniła się z królową Camillą? "Wielu osobom się to nie podoba"

Książę William i księżna KateKsiążę William i księżna Kate Książę William i księżna Kate, Fot. https://www.instagram.com/princeandprincessofwales

Śledzicie informacje związane ze zdrowiem księżnej Kate?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.