Księżna Kate wróci do życia publicznego? Nowe wieści nie napawają optymizmem

Księżna Kate obecnie poddaje się profilaktycznej chemioterapii. Wierni fani zastanawiają się, kiedy ukochana księcia Williama wróci do swoich obowiązków. Udostępniony został jej plan na najbliższy czas.

Brytyjczycy wstrzymali oddech, kiedy wydano oficjalne oświadczenie o problemach zdrowotnych króla Karola III. Monarcha choruje na nowotwór, który wykryto podczas rutynowych badań. Niedługo potem Pałac Buckingham poinformował, że księżna Kate przeszła nagłą operację jamy brzusznej. Przedłużająca się absencja żony księcia Williama wzbudzała coraz to większe podejrzenia, a w mediach mnożyły się teorie spiskowe na temat prawdziwych powodów jej nieobecności. W końcu "postawiona pod ścianą" zagrała głos. Księżna Walii nagrała wideo, w którym poinformowała, że ona także choruje na nowotwór i musi poddać się profilaktycznej chemioterapii. Kiedy księżna Kate zakończy leczenie i powróci do pełnienia oficjalnych obowiązków? Te wieści nie napawają optymizmem. 

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Księżna Kate nie prędko wróci do życia publicznego. Ma teraz inne priorytety

Pałac Kensington zapewniał, że księżna Kate powróci do pełnienia swoich obowiązków, kiedy tylko jej stan zdrowia na to pozwoli. Wszyscy zastanawiają się, kiedy to nastąpi. Jak na razie to na księcia Williama spadł ciężar reprezentowania rodziny królewskiej. Biorąc pod uwagę, że na nowotwór choruje także jego ojciec, który jest królem Wielkiej Brytanii, przed księciem Walii ciężkie miesiące podołania nie tylko stresującej sytuacji w rodzinie, ale społecznej presji. Wygląda na to, że księżna Kate prędko nie powróci do swojej pracy. Jak donosi serwis Page Six, w jej kalendarzu nie zaplanowano żadnych publicznych wystąpień w ciągu nadchodzących miesięcy. W rozmowie z tabloidem przyjaciel żony Williama powiedział, że Kate chce skupić się tylko i wyłącznie na zdrowieniu i ograniczeniu wszelkich stresów do minimum. Nie ma co liczyć na to, że kalendarz księżnej nagle się zapełni, bo każde oficjalne wydarzenie, w którym bierze udział członek rodziny królewskiej, planowane jest z odpowiednim wyprzedzeniem, więc teoretycznie już teraz powinno być zatwierdzone. 

Wiele osób zaangażowanych w planowanie musi z dużym wyprzedzeniem wiedzieć, co robią wszyscy najważniejsi. Powiedziano mi, że grafik Kate na ten rok jest pusty. Nic nie jest zaplanowane

- donosi informator Page Six.

Księżna Kate i oświadczenieKsiężna Kate i oświadczenie https://www.youtube.com/watch?v=jKSss3fDY2g

Księżna Kate nie pokazuje się publicznie, ale działa z zaplecza. Nadal angażuje się w ważne projekty

Księżna Kate nadal stara się angażować w ważne projekty. Kobieta wciąż działa publicznie. Jakiś czas temu w sieci pojawił się raport monitorujący działania dotyczące polityki prorodzinnej w Wielkiej Brytanii. Stworzyła go właśnie ukochana księcia Williama. Kate ma w planach wakacje rodzinne w Anmer Hall w Norfolk. Według zagranicznych źródeł księżna chce spędzić czas w spokoju z bliskimi, z dala od Londynu. ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate na nowym portrecie. W sieci burza. "To nie ona"

Księżna KateKsiężna Kate Księżna Kate na nowym portrecie. W sieci burza. 'To nie ona' / Fot. @Nursing Now Challenge / YouTube / screenshot

Śledzicie najnowsze informacje związane z księżną Kate?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.