Książę William ma nałóg, który wyprowadza Kate z równowagi. Księżna ujawniła go publicznie

Kate Middleton i William od czasu do czasu opowiadają o szczegółach ich prywatnego życia. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, co takiego robi książę, że wyprowadza żonę z równowagi.

Księżna Kate i książę William to bez wątpienia najbardziej lubiane małżeństwo w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Podczas oficjalnych wyjść, kiedy tylko mogą, znajdują czas, by porozmawiać z poddanymi. Od kilku miesięcy pełnienie obowiązków spadło na monarchę. William pojawia się bez żony, ponieważ jak wiemy, Middleton choruje na raka. Wielu z nas tęskni za widokiem małżonków, a my przypominamy kilka zabawnych sytuacji, podczas których ujawnili kilka swoich prywatnych tajemnic. 

Zobacz wideo Zobaczcie, co z tego wyszło

Księżna Kate ujawniła, czego nie znosi w mężu. Tak zachowuje się William w ich domu

Do jednego z zabawnych wyznań doszło w 2018 roku. Wtedy to księżna Kate i książę William udali się na Cypr, gdzie odwiedzili bazę sił powietrznych Wielkiej Brytanii. Jak donosił portal Mirror, syn króla Karola III zażartował, by "trzymać pizzę z dala od sof". Nawiązał tym samym do tego, co robi w domu, a co wyprowadza jego żonę z równowagi. Middleton wyjaśniła, o co chodzi. Okazuje się, że do furii doprowadza ją, kiedy jej mąż je z dala od stołu i na kanapie zostawia okruchy. "Jesteś pod tym względem koszmarny" - miała zwrócić się do ukochanego. Ponoć miała walczyć z jego nałogiem, ale bezskutecznie. Do kolejnej sytuacji, podczas której doszło do ujawnienia kolejnych sekretów royalsów, doszło w 2021 roku. Małżonkowie wybrali się do Szkocji, gdzie odwiedzili ośrodek Heavy Sound, współpracujący z organizacją Scottish Violence Reduction Unit, która przeciwdziała przemocy wśród młodzieży i szuka jej przyczyn. Middleton długo nie chciała się zgodzić na propozycję menadżera, by spróbowała swoich sił w tworzeniu muzyki elektronicznej. Książę William ją podpuścił i namówił, by przyjęła wyzwanie. Gdy księżna Kate zaprezentowała swoje umiejętności (a raczej ich brak), jej mąż pękał ze śmiechu.

Księżna Kate jest chora. Kiedy wróci do pełnienia obowiązków?

Księżna Kate i książę William przechodzą bardzo trudne chwile. Na początku roku Middleton przeszła operację jamy brzucha, a kilka miesięcy później wyznała, że ma raka. Nie ujawniła szczegółów, jednak zdecydowała się wyznać prawdę o swoim stanie, ponieważ zaczęły się mnożyć różne, a także bardzo abstrakcyjne, teorie spiskowe związane z powodem jej nieobecności. Kiedy księżna Kate wróci do obowiązków? Niedawno jej rzecznik wskazał, kiedy to będzie możliwe. Tęsknicie za widokiem małżonków? Ich wspólne zdjęcia opublikowaliśmy w naszej galerii na górze strony. 

Tęsknisz za widokiem księżnej Kate i księcia Williama?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.