Książę William na przyjęciu. Zaskakujące, kto mu towarzyszył w zastępstwie za żonę

Ostatnio odbyło się przyjęcie w ogrodzie Pałacu Buckingham. Kto był widziany obok księcia Williama? Możecie być zdziwieni.

Ostatnie miesiące były wyjątkowo trudne dla rodziny królewskiej. W lutym media obiegła informacja o chorobie monarchy Karola III. "Podczas niedawnego zabiegu szpitalnego króla z powodu łagodnego powiększenia prostaty, odnotowano osobną niepokojącą kwestię. Późniejsze testy diagnostyczne zidentyfikowały formę raka" - czytaliśmy w oświadczeniu. W marcu księżna Kate wyjawiła, że ona również zmaga się z nowotworem. - Mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej - mówiła na filmie opublikowanym w mediach społecznościowych. Chociaż król Karol III powrócił już do wykonywania obowiązków, to księżna Kate odpoczywa w domowym zaciszu. Na ostatnim przyjęciu jej mężowi towarzyszyła pewna osoba.

Zobacz wideo Ale tłum! Dzień wcześniej lokal odwiedzili księżna Kate i książę William

Książę William na przyjęciu, a u jego boku przyjaciółka Meghan Markle i księcia Harry'ego

21 maja odbyło się przyjęcie w ogrodzie Pałacu Buckingham. Nie mogło zabraknąć na nim księcia Williama. Syn króla Karola III był w doskonałym humorze i żartował o pogodzie, która nie sprzyjała. Zabawiając gości, dzielnie trzymał parasolkę. Na przyjęcie zaproszono osiem tysięcy osób. Wśród gości znalazły się córki księcia Andrzeja: księżniczka Beatrice i księżniczka Eugenia. Wnuczki królowej Elżbiety II czasami pojawiają się na rodzinnych uroczystościach. Uwagę zwraca jednak pewien fakt. Towarzysząca księciu Williamowi Eugenia jest bliską przyjaciółką Meghan Markle i księcia Harry'ego. To ona jako nieliczna w rodzinie odwiedzała Sussexów w Stanach Zjednoczonych. W mediach krążyła także informacja, że Eugenia była jedną z pierwszych osób, które dowiedziały się o związku Meghan i księcia Harry'ego. Brat księcia Williama nie będzie więc raczej zadowolony po obejrzeniu zdjęć z przyjęcia. Chcecie je zobaczyć? Zapraszamy do galerii na górze strony.  

 

Książę William zapytany o żonę. Przekazał optymistyczne wieści

Jakiś czas temu książę William był obecny na uroczystym otwarciu James’ Place w Newcastle, placówki niosącej pomoc mężczyznom zmagającym się z myślami samobójczymi. Syn króla Karola III został zapytany o księżną Kate i dzieci. - Wszystko jest w porządku, bardzo dziękuję. Mamy się dobrze - odpowiedział książę William. Czy to oznacza, że Middleton wkrótce wróci do wykonywania obowiązków? Na to trzeba jeszcze poczekać. Rzecznik Pałacu Kensington przekazał, że Middleton wróci do pracy, gdy otrzyma zielone światło od lekarzy. ZOBACZ TEŻ: Anny Lewandowskiej w takiej odsłonie nie widzieliście. Inspiruje się księżną Kate? "Są do siebie podobne"

Myślicie, że książę Harry zezłości się na brata po tych zdjęciach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.