Księżna Kate już się nie ukrywa! Pojawiły się nowe informacje

Księżna Kate w marcu poinformowała, że jest na wczesnym etapie leczenia nowotworu. Później zniknęła z przestrzeni publicznej. Teraz okazuje się, że dochodzi do siebie, a portal Daily Mail pisze o "dobrym znaku", który ma wskazywać, że jej stan się poprawia.

Na początku stycznia tego roku rodzina królewska wydała oświadczenie, w którym poinformowano, że księżna Kate trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację jamy brzusznej. Później żona księcia Williama na wiele tygodni zniknęła z mediów, a Pałac podał jedynie, że Middleton przechodzi okres rekonwalescencji. W sieci nie brakowało teorii spiskowych na temat tego, co może dziać się z księżną. W końcu w marcu księżna Kate stanęła przed kamerami i nagrała przejmujące oświadczenie, w którym powiedziała, że zdiagnozowano u niej nowotwór i jest już po pierwszej chemioterapii. Od tego czasu przedstawiciele Pałacu znów nabrali wody w usta, a informacje na temat stanu zdrowia żony księcia Williama były naprawdę skąpe. Teraz portal Daily Mail ustalił, że księżna może czuć się nieco lepiej. 

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Księżna Kate znów wychodzi z Pałacu

Portal Daily Mail, opierając się na informacjach zdobytych od informatorów związanych z rodziną królewską, ustalił, że w ostatnim czasie księżna Kate przestała się ukrywać i coraz chętniej opuszcza mury rezydencji. Przypomnijmy, że żona przyszłego monarchy wraz z rodziną przebywa obecnie w posiadłości Anmer Hall, gdzie od lat członkowie rodziny królewskiej szukają spokoju i ciszy. Portal podaje, że księżna nie tylko coraz częściej wychodzi na spacery, ale spędza czas z bliskimi. Jak czytamy, może być to odbierane jako dobry znak. 

Nie wiadomo jednak, kiedy księżna Kate wróci do swoich obowiązków. Przypomniał o tym niedawno rzecznik Pałacu Kensington, który ogłosił, że wydanie raportu przez "biznesową grupę zadaniową" nie jest równoznaczne z tym, że Middleton wraca do działań na rzecz rodziny królewskiej. Podkreślił za to, że księżna nadal potrzebuje spokoju. 

Księżna Walii była siłą napędową grupy zadaniowej ds. biznesu. Od momentu powstania grupy zadaniowej była na bieżąco informowana o jej działaniach. Przeczytała raport i została o nim poinformowana. Udział w grupie to wyraźne zobowiązanie, którego księżna podjęła na całe swoje życie w służbie publicznej.  (...) Swoje zobowiązania będzie kontynuowała, gdy wróci do pracy. Ale jest dla nas naprawdę jasne, że potrzebuje teraz przestrzeni i prywatności, aby dojść do siebie. Wróci do pracy, gdy otrzyma zielone światło od lekarzy

- podał rzecznik Pałacu. 

Księżna Kate zasypana listami

Co więcej, poinformowano, że do Pałacu dotąd docierało około tysiąca listów tygodniowo. Od kiedy jednak księżna Kate wydała oświadczenie na temat stanu swojego zdrowia, do Pałacu trafia znacznie więcej listów i kartek z życzeniami dla księżnej Kate. Ludzie z całego świata ślą żonie księcia Williama wyrazy wsparcia. Korespondencja zalała Pałac. Jego przedstawiciele zapewniają, że próbują odpowiedzieć każdemu z nadawców, ale należy uzbroić się w cierpliwość. Księżna Kate jest podobno wzruszona otrzymanymi listami.

Ulubiony członek rodziny królewskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.