Meghan Markle i książę Harry pogodzą się z rodziną królewską? Miało być tak pięknie, a zaraz kolejna bomba

Książę Harry i Meghan Markle mieli nadzieję, że w końcu uda im się pogodzić z rodziną królewską. Szybko napotkali pewien problem. Nowa książka o royalsach może pogrzebać ich ostatnią szansę.

Książę Harry i Meghan Markle nie kryli oburzenia tym, co się działo na dworze królewskim. Była księżna Sussexu twierdzi, że osoby blisko związane z pałacem pozwalały sobie wyrażać rasistowskie komentarze wobec wówczas jeszcze nienarodzonego księcia Archiego. Dodatkowo royalsi mieli jej nie bronić, kiedy ta była atakowana przez prasę, co ujawniono w serialu dokumentalnym Netfliksa. Dodatkowo małżonkowie ochoczo udzielali wywiadów na temat pozostałych członków rodziny, a sam Harry nie szczędził mocnych słów wobec brata i ojca w autobiografii. Czy mimo to mają szansę na pogodzenie się z brytyjską monarchią? Nowa książka może wiele namieszać.

Zobacz wideo Harry i William wzięli udział w czuwaniu wnucząt. Rzadko ich widujemy razem

Książę Harry i Meghan Markle próbowali się pogodzić z royalsami. Zadzwonili do króla Karola III

Książę Harry i Meghan Markle oficjalnie przestali pełnić obowiązki członków rodziny królewskiej i przeprowadzili się za ocean, gdzie mieli zacząć wieść spokojniejsze życie z dziećmi - Archiem i Lilibet Dianą. Z czasem zaczęli jednak udzielać się medialnie, co miało oczywiście związek z zarobkami, a to z kolei nie spodobało się royalsom. Sussexowie bardzo rzadko gościli w Wielkiej Brytanii, zatem kontakt w rodzinie praktycznie się urwał. W ostatnim czasie Meghan i Harry ponoć próbowali podjąć kroki ku pojednaniu się z najbliższymi. Zadzwonili do króla Karola III, aby złożyć mu życzenia z okazji 75. urodzin, co, jak podaje Mirror UK, bardzo go ucieszyło.

Sprawy wyglądały bardzo obiecująco. Król uznał, że zadzwonienie do niego z życzeniami to bardzo miła niespodzianka. Nie miał kontaktu z synem już od jakiegoś czasu. To może być punkt zwrotny w ich relacji - przekazuje źródło z pałacu.

Meghan i Harry mogą stracić jedyną szansę na pojednanie z rodziną królewską

Ostatnio jest dość głośno o nowej książce na temat rodziny królewskiej. "Endgame" Omida Scobiego ma rzucić nowe światło na losy współczesnej monarchii brytyjskiej. Do sieci już wyciekły fragmenty, z których dowiadujemy się, między innymi, że książę Williama celowo unikał młodszego brata, kiedy ich babcia umierała. Ma zostać również poruszony temat rasizmu w rodzinie królewskiej. "To może być teraz ostatnia szansa Harry'ego i Meghan na pogodzenie się. Jeśli książka i tak tego nie pogorszy, muszą postępować ostrożni. Zaufanie zostało naruszone przez ich wywiady i to, co Harry powiedział w swojej książce. Jeśli znowu złamią zaufanie, nie będzie możliwości powrotu" - stwierdził Neil Sean. Zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry'ego i Meghan Markle znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Król Karol i Królowa Camilla podczas Coronation Food ProjectKról Karol i Królowa Camilla podczas Coronation Food Project AP

Książę Harry na meczu hokejaKsiążę Harry na meczu hokeja AP

Więcej o:
Copyright © Agora SA