Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła wyborem spodni. Dla niektórych to synonim kiczu. Czy wracają do mody?

Agnieszka Woźniak-Starak stale podąża za zmieniającymi się trendami i tak naprawdę w każdej stylizacji wygląda doskonale. Jednak tym razem postawiła na mocno kontrowersyjny element garderoby, o którym wiele z nas chciałoby zapomnieć.

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnio na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała z aktorem Pawłem Małaszyńskim. W opisie możemy zobaczyć hashtag #secretproject, co wzbudza sporą ciekawość. Jednak to nie to przykuło naszą uwagę najbardziej, a dość oryginalna stylizacja celebrytki.

Agnieszka Woźniak-Starak w oryginalnej stylizacji. Postawiła na dość kontrowersyjne spodnie

Agnieszka Woźniak-Starak nie raz udowodniła nam, że zna się na modzie. Celebrytka doskonale odnajduje się w stale zmieniających się trendach i w swoje stylizacje wplata największe hity. Niewątpliwie jest ona modową inspiracją dla wielu kobiet. Jednak jej ostatni wybór może niektórych szokować. Bowiem Agnieszka Woźniak-Starak wystylizowała legginsy z lycry.

 

Jest to dość kontrowersyjny model, o którym wiele z nas chciałoby po prostu zapomnieć. Jednak musimy przyznać, że stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak prezentuje się naprawdę dobrze. Jest to doskonały dowód na to, że wystarczy odpowiednio wystylizować dany element garderoby, aby stworzyć modny look. Celebrytka legginsy z lycry połączyła z oversizową, czerwoną marynarką i wysokimi kozakami. Dzięki temu to nie spodnie grały pierwsze skrzypce w tym looku i nie rzucały się w oczy tak bardzo.

Czy legginsy z lycry wrócą na salony? Odpowiedź wcale nie jest taka prosta

Lycra, czyli elastyczny materiał z połyskiem, wiodła prym w latach 80. Wówczas królowała głównie na salach fitness. W 2010 roku kobiety zaczęły sprytnie przemycać legginsy do mody codziennej i wtedy też modele z lycry znalazły uznanie wśród wielu entuzjastek mody. Jednak, jak to bywa, w pewnym momencie zniknęły z podium, a nawet były i poniekąd nadal są uznawane za kiczowate. Czy możemy spodziewać się ich ponownego powrotu na salony? Być może. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.