Zielińska w kozakach za 169 zł. Kupisz je u nas! Mamy też inne CIEPŁE rzeczy, w których będziesz wyglądać sexy!

PJ
22.01.2018 09:00
Kolaż/Materiały partnera/fot. EN

Kolaż/Materiały partnera/fot. EN (Kolaż/Materiały partnera/fot. EN)

Mamy dla ciebie rzeczy na zimę, w których będziesz wyglądała hot. Kozaki za kolano Katarzyny Zielińskiej, dostaniesz już za 169,99 zł!

Kozaki za kolano

Nie wszystkie gwiazdy noszą drogie rzeczy! Katarzyna Zielińska założyła bardzo modne w zimowym sezonie kozaki za kolano za 169,99 zł. Te buty świetnie wyglądają z jej granatowym płaszczem. Długie kozaki są idealnym rozwiązaniem, jeśli zimą nie zamierzasz rezygnować z sexy butów, które wyeksponują twoje nogi i dodadzą kobiecości twojej stylizacji.

Kolaż/Materiały partnera/fot. ENKolaż/Materiały partnera/fot. EN Kolaż/Materiały partnera/fot. EN

Ciepły płaszcz

W każdej kobiecej szafie powinien znajdować się płaszcz, który idealnie będzie wyglądał w eleganckich zestawach. Ciepły płaszcz to podstawa i zapewniamy, że w nim również będziesz wyglądała zmysłowo! Wybierz dla siebie idealny model. Poniżej znajdziesz kilka propozycji, które zwróciły naszą uwagę ;).

Kolaż/Materiały partnera/Kolaż/Materiały partnera/ Kolaż/Materiały partnera/

Kurtka puchowa

Taka kurtka świetnie sprawdzi się w codziennych stylizacjach. Wzbogaci twój zestaw i spowoduje, że będziesz w nim wyglądać naprawdę świetnie. Prócz wizualnych plusów, modele poniżej są naprawdę ciepłe, więc zimą nie zmarzniesz ;).

Kolaż/Materiały partnera/Kolaż/Materiały partnera/ Kolaż/Materiały partnera/

Poniżej więcej produktów