Boczarska i Banasiuk apartament urządzili w loftowym stylu. Kręte schody i domowa biblioteczka robią wrażenie [ZDJĘCIA]

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk stanowią jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Fani chcą wiedzieć więcej o ich życiu prywatnym, dlatego też przypomnimy część kadrów znanego duetu z ich apartamentu. Ten styl może wielu zainspirować.

Znana para uwiła gniazdko na warszawskiej Pradze. Boczarska i Banasiuk mieszkają w luksusowym i nowoczesnym apartamencie z synem Henrykiem. Trzeba przyznać, że mogą cieszyć się komfortowymi warunkami i dużą przestrzenią - mieszkanie ma bowiem dwa poziomy. Wpada do niego sporo naturalnego światła, co optycznie powiększa przestrzeń. Zobaczcie, jak wygląda część pomieszczeń, którą widać na Instagramach aktorów.

Zobacz wideo Piaseczny otworzył się na temat domu. Woli wieś?

Boczarska i Banasiuk mają piękny korytarz i kuchnię. Co za wyspa

Zacznijmy od przestrzeni, z której widać spiralne schody oraz niebanalną podłogę. Część korytarza na górze pokryta jest wieloma odcieniami drewnianych paneli - znajdziemy tu jasny i ciemny brąz oraz czerń. Ta część apartamentu jest wspaniale oświetlona i to nie dzięki nowoczesnym lampom, ale przeszklonej ścianie, z której widać warszawskie, sąsiednie budynki.

Na zdjęciu z Instagrama Boczarskiej możemy zauważyć, jak wygląda wspomniana część mieszkania. Aktorka uwielbia w niej przebywać, ale to nie jest jedyna przestrzeń, gdzie może odpoczywać. Wspaniałym miejscem do refleksji nad kubkiem kawy jest również kuchenny, drewniany blat, który został zamontowany tuż przy dużych oknach. Boczarska dba o to, aby w kuchni był nie tylko porządek, ale i domowy klimat, co widzimy po pięknych różach w wazonie. W tej przestrzeni uwagę zwraca także duża, marmurkowa wyspa kuchenna wykonana w odcieniach szarości, bieli i brązu. Ten nietypowy design wspaniale wygląda przy szarym zestawie mebli kuchennych. Jak wam się podoba? Prywatne zdjęcia z mieszkania znajdziecie w galerii.

 

Banasiuk może pracować z domu. W tle imponująca kolekcja książek

W domu znanych aktorów nie mogło zabraknąć dobrej literatury - widzimy ją chociażby na białej półce w salonie, utrzymanym również w jasnych barwach. Banasiuk zamieścił swego czasu zdjęcie, jak uczy się tekstu do roli na białej, dużej kanapie z kubkiem kawy w ręku. Znana para postanowiła zestawić jasny mebel z ciemnym, okrągłym stołem, który wspaniale kontrastuje ze wspomnianą kanapą. Od tego loftowego mieszkania wręcz nie można oderwać wzroku. 

 
Jaki styl wnętrz lubisz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.