Agnieszka Chylińska tyle zarabiała na początku kariery. Szokująca stawka

Niejedna osoba poddałaby się w takich warunkach pracy. Agnieszka Chylińska zaciskała jednak zęby na początku swojej drogi zawodowej, gdy napotykała wiele przeszkód. Jedną z nich były pieniądze, o których właśnie opowiedziała.

Gdy Agnieszka Chylińska stawiała w 1994 roku pierwsze kroki na scenie razem z zespołem O.N.A., nie spodziewała się, że szybko stanie się jedną z najpopularniejszych rockowych wokalistek. Przez te lata odniosła wiele sukcesów. Do najnowszych zalicza się Diamentowa Płyta za singiel "Kiedy do ciebie wrócę". - Nawet w najbardziej odważnych snach, a zapewniam państwa, że miałam takie w wieku 18 lat, nie pomyślałam, że na Torwarze będę świętować 30-lecie bycia na scenie. To jest dla mnie takim otuleniem za te wszystkie moje kompleksy, znaki zapytania sprzed lat. Warto było zapierniczać, jeździć na te próby w 94 roku - stwierdziła w rozmowie z portalem cozatydzien.tvn.pl. I przy okazji zdradziła ciekawą informację, dotyczącą jej pierwszych wynagrodzeń.

Zobacz wideo Artur Barciś nie jest rozpieszczany zawodowo

Agnieszka Chylińska mówi o swoich dawnych zarobkach

Dziś Agnieszka Chylińska może liczyć na gwiazdorskie gaże. Jej początki na scenie nie były łatwe, ale patrząc na to, co osiągnęła, cieszy się, że się nie poddała. Tym bardziej że kiedyś nie zarabiała prawie nic na koncertach. - Warto było rozbijać się i grać gdzieś za piwo i te dziesięć złotych. Bo takie były moje pierwsze honoraria. Warto było marzyć i nie odpuszczać i żyć po swojemu bardzo. Często wbrew rodzicom i wszystkim, którzy wiedzieli, co będzie dla mnie odpowiednie. Nie wiem, jakaś taka byłam głupio odważna. I tak sobie wymyśliłam, że będę śpiewała. Powody były dosyć prozaiczne - ja po prostu nie chciałam się dalej uczyć. Stwierdziłam, że najlepiej będzie, jak wymyślę sobie coś i mi się udało - dodała artystka we wspomnianej rozmowie. Chcecie jak ona oddać się wspomnieniom? Dużo bardzo starych zdjęć Agnieszki Chylińskiej, pokazujemy w galerii na górze strony.

Agnieszka Chylińska w "Mam talent!" dzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem

Agnieszka Chylińska od 2008 roku jest gwiazdą programu "Mam talent!". Jest jedyną osobą, która w roli jurorki, była w każdej jego edycji. Udział w programie traktuje niezwykle poważnie. - Ja do tego programu mogę przynieść swoje doświadczenie, mogę przynieść siebie 17-letnią. Wtedy po raz pierwszy przyjechałam do Warszawy z Gdańska i byłam poddawana ocenie w studiu. To były okrutne czasy, w których musiałam wysiedzieć cały ten czas, w którym wielki szef wytwórni wsłuchiwał się w moje możliwości. I siał różnego rodzaju uwagi jako ta najmądrzejsza głowa. A ja słuchałam na bieżąco tego, co uważa ktoś, kto mnie ocenia. To było strasznie bolesne - opowiadała niedawno dla portalu Viva.pl.

 
Pracowałbyś za 10 zł?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.