Na jaw wyszedł mało znany fakt o małżeństwie Agnieszki Chylińskiej. Wygadała się na wizji

Agnieszka Chylińska rzadko mówi publicznie o mężu. Podczas ostatniego odcinka "Mam talent!" zrobiła jednak wyjątek.

Choć Agnieszka Chylińska jest bez dwóch zdań jedną z najpopularniejszych polskich artystek, od lat skutecznie udaje się jej chronić przed mediami życie prywatne. Wokalistka jest mężatką i ma trójkę dzieci, ale poza imionami członków jej rodziny niewiele więcej o nich wiadomo. Chylińska nie pokazuje w sieci zdjęć partnera ani pociech, a z ukochanym Markiem nie pojawia się na ściankach. Co jakiś czas gwiazda rzuca jednak publicznie kilka zdań na temat rodziny.

Zobacz wideo Nie robi tego często

Agnieszka Chylińska o mężu. Ujawniła, od kiedy są parą

Taka sytuacja wydarzyła się podczas odcinka "Mam talent!" z 20 kwietnia. W półfinale talent show, w którym Agnieszka Chylińska zasiada w jury, wystąpiła Kamila Miszta. Akrobatka, ku zaskoczeniu wszystkich, zdołała przenieść ciężar ciała na własne włosy. W pewnym momencie podniosła także trenera. Pod wrażeniem byli wszyscy. - Podwiesić się, utrzymać jeszcze faceta... Jeśli dojdziesz do finału, to wy wiecie, czego się spodziewać? - zagadnęła jurorów Agnieszka Woźniak-Starak po zakończonym występie.

Wiem, bo ja tak mam w małżeństwie przez 22 lata, więc znam ten ból

- odparła żartobliwie Agnieszka Chylińska. Wokalistka ujawniła tym samym, ile dokładnie trwa już jej związek z ukochanym Markiem. Choć gwiazda nazywa partnera "mężem" już od dawna, formalnie małżeństwem para jest nieco krócej. Związek sformalizowali bowiem w 2010 roku. Chylińska i Marek doczekali się trójki dzieci. W 2006 roku na świat przyszedł ich syn Ryszard, w 2010 córka Estera, a trzy lata później urodziła się najmłodsza z rodzeństwa, Krystyna.

'Mam talent!' Wieniawa zachwyciła stylizacją, a Chylińska wspomniała o swoich córkach. Nie do wiary'Mam talent!' Wieniawa zachwyciła stylizacją, a Chylińska wspomniała o swoich córkach. Nie do wiary 'Mam talent' na żywo fot. kapif

Marek jest drugim mężem Agnieszki Chylińskiej

Zanim Agnieszka Chylińska związała się z Markiem, miała za sobą jedno małżeństwo. W 2002 roku w Pałacu Opatów w Gdańsku-Oliwie poślubiła marketingowca Krzysztof Krysiaka. "Obawiałam się, że zostanę dotknięta, więc musiałam się opancerzyć. Tak się bałam tej cholernej miłości, że wmówiłam sobie, iż nie istnieje. I w takim stanie ducha poznałam Krzysztofa" - opowiadała przed laty na łamach "Vivy!". Choć para była ze sobą od 1996 roku, samo małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Chylińska i Krysiak rozwiedli się po 16 miesiącach.

Lubisz oglądać Agnieszkę Chylińską w "Mam talent!"?"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.