Tyle Chylińska ma zarobić w USA. Kolosalna kwota. "Przylatuje ze swoją makijażystką i fryzjerką"

Agnieszka Chylińska za kilka miesięcy wylatuje do USA. Gwiazda wystąpi dla tamtejszej Polonii. Bilety nie są tanie, a wokalistka ma zgarnąć krocie.

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej wyrazistych gwiazd polskiej estrady. Ma na koncie wiele hitów, które nagrała z zespołem O.N. A., a także później rozwijając karierę solową. Artystka w ostatnim czasie jest bardzo aktywna. Nagrała nową płytę "Never Ending Sorry", a utwory z tejże spotkały się z ciepłym przyjęciem. Podobnie jak nagrane w ostatnim czasie teledyski. Chylińska obchodzi także 30-lecie aktywności na scenie. Z tej okazji wyruszyła w trasę koncertową "Kiedyś do Ciebie wrócę". Ta obejmuje nie tylko polskie miasta, ale także USA. Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki, a do najtańszych nie należą. Sama Chylińska też ma nieźle zarobić.

Zobacz wideo Chylińska w 2020 roku opowiedziała o chorych dzieciach

Agnieszka Chylińska za koncerty w USA zgarnie krocie

Trasa koncertowa "30 lat Agnieszki Chylińskiej - Kiedyś do Ciebie wrócę" trwa w najlepsze. Można jeszcze jednak kupić bilety na najbliższe koncerty piosenkarki w Szczecinie i Krakowie. Spojrzeliśmy na ceny biletów. Te wahają się od 106 do 171 zł (bez opłat serwisowych). Dużo droższe są bilety na koncerty w USA. Przypomnijmy, że Chylińska w dniach 4-6 października tego roku ma kolejno zagrać w Nowym Jorku, w Chicago i w New Jersey. Jak podaje organizator wydarzenia, za bilety, zależnie od usytuowania, należy zapłacić od 80 do 160 dolarów (plus opłata transakcyjna pięć dolarów), co w przeliczeniu na naszą walutę daje od około 340 do 670 złotych.

Oczywiście Chylińska otrzyma jedynie jakiś procent ze sprzedaży biletów - część trafi do organizatorów widowisk i innych osób odpowiedzialnych za ich organizację. Jak podaje informator portalu ShowNews.pl Chylińska nie ma powodu, by narzekać. Na jej konto za koncert w USA ma wpłynąć, bagatela,100 tys. zł. Ponadto organizator koncertów pokryje koszty związane z podróżną, noclegami i posiłkami gwiazdy.

Agnieszka Chylińska nie gwiazdorzy

Ponadto informator wspomnianego portalu podał inne szczegóły związane z wyjazdem Agnieszki Chylińskiej do USA. Podobno podczas trasy koncertowej gwiazda nie ma dużych wymagań. "Agnieszka jest jedną z tych polskich gwiazd, które nie gwiazdorzą. Poza tym, że przylatuje zawsze ze swoim ochroniarzem, makijażystką i fryzjerką, to nie ma specjalnych wymagań. Nie w głowie jej imprezowanie po koncertach, już się wyszalała i idzie grzecznie spać. Rano wstaje do kościoła" - czytamy. 

Co sądzisz o wizerunku scenicznym Agnieszki Chylińskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.