Juror "Tańca z Gwiazdami" o trudnościach w tańcu z Kaźmierską. "Królowa obfitości" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Juror "Tańca z gwiazdami" Tomasz Wygoda w rozmowie z redaktorką Plotka opowiedział o trudnościach tanecznych Dagmary Kaźmierskiej. Co ciekawe, zaczął od odwołania do zasad proporcji i fizyki.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Tomasz Wygoda jest tancerzem, który w tej najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" zasiadł za stołem jurorskim. Wraz z Iwoną Pavlović, Rafałem Maserakiem i Ewą Kasprzyk ocenia taneczne popisy gwiazd na parkiecie. W rozmowie z Plotkiem opowiedział o Dagmarze Kaźmierskiej, która odeszła z show w wyniku pękniętego żebra. Juror nie tylko ocenił dedycję Kaźmierskiej, ale też jej warunki jako tancerki. 

Zobacz wideo Wygoda o trudnościach w tańcu z Kaźmierską. "Królowa obfitości"

"Taniec z gwiazdami" Tomasz Wygoda o trudnościach tanecznych Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska dostała się do ćwierćfinałów "Tańca z gwiazdami", ale w nich nie zatańczyła. Za pomocą Instagrama poinformowała, że rezygnuje z show, ponieważ nabawiła się kontuzji, która uniemożliwia jej dalsze pląsy. Gwiazda "Królowych życia" przyznała też, że Ivona Pavlović może w końcu odetchnąć z ulgą. To właśnie Czarna Mamba najsurowiej oceniała "królową życia", choć niskie noty zbierała też od innych jurorów. Teraz redaktorka Plotka Weronika Zając zapytała zasiadającego w jury programu Tomasza Wygodę o to, jakie wyzwania miałby Marcin Hakiel przy partnerowaniu kontuzjowanej Dagmarze. Czy byłoby mu trudno?

Bardzo trudno. Przecież taniec oprócz emocji, przepływu energii, to jest technika i uczymy się tej techniki. Jeśli tańczymy w parze, to chodzi o proporcje. Chodzi o fizykę, o ciężar. Jeśli ktoś jest niższy, to nie może mieć bardzo wysokiego partnera. Jeśli ktoś jest, że tak powiem, bardziej obfity, a Dagmara jest królową obfitości - to widać, jak cudownie wygląda (...) - to pewne elementy tańca ogóle nie są możliwe do wykonania

- mówił Wygoda.

Tomasz Wygoda o odejściu Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami"

W dalszej części wypowiedzi juror "Tańca z gwiazdami" odniósł się do kwestii zdrowia Kaźmierskiej i decyzji o odejściu z show, którą podjęła. Przyznał, że rozumie, dlaczego "królowa życia" zdecydowała się na taki krok. - Ma złamane żebro i ma duże problemy, i to też ją bardzo męczy. Nie może sobie pozwolić na wielogodzinne treningi. Tak naprawdę ona przekracza granicę i ryzykowałaby tym, że mogłaby nabawić się większej kontuzji. To jest życie - uszłyszeliśmy. Juror dodał, że sam wielokrotnie tańczył podczas kontuzji i zdejmował wówczas usztywnienia, które miały mu pomóc w rekonwalescencji. Tymczasem dziś już wie, że pewnych rzeczy nie robi się dla spektakli kosztem zdrowia. - Wydawało mi się, że spektakl jest najważniejszy, a później mi się długo ciągnęły kontyuzje - wyznał. Rozumiał więc decyzję, która podjęła Dagmara Kaźmierska. - Dagmara podjęła pewnie słuszną decyzję w swoim wewnętrznym sumieniu i w sytuacji, w jakiej się znalazła - mówił. Z całą rozmową z Tomaszem Wygodą możecie zapoznać się w materiale wideo, załączanym w górnej części artykułu. 

Kto według Ciebie odpadnie w kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.