"Taniec z gwiazdami". Widzowie zażenowani Ibiszem. Chodzi o słowa o Dagmarze. "Nie na miejscu"

Krzysztof Ibisz pozwolił sobie w "Tańcu z gwiazdami" na mały przytyk w stronę Dagmary Kaźmierskiej. Komentarz nie umknął uwadze widzów programu.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Za nami kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami", jednak tym razem - wbrew temu, co chcieli widzowie - bez udziału Dagmary Kaźmierskiej. "Królowa życia" zrezygnowała z dalszego udziału w programie z powodów zdrowotnych. - Mam problem nawet z oddychaniem, całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej - mówiła na nagraniu. 21 kwietnia celebrytka nie pojawiła się w studio Polsatu, ale połączyła z widzami na kamerce, będąc już w domu w Kłodzku.

Zobacz wideo Wygoda o trudnościach w tańcu z Kaźmierską. "Królowa obfitości"

"Taniec z gwiazdami". Widzowie wściekli na Krzysztofa Ibisza. Chodzi o słowa o Dagmarze Kaźmierskiej

Widzowie w mig wychwycili jeden komentarz Krzysztofa Ibisza. Prezenter, informując widzów o rezygnacji celebrytki i powrocie na jej miejsce Krzysztofa Szczepanika, rzucił, że teraz ćwierćfinał będzie na najwyższym tanecznym poziomie. Widzowie odebrali te słowa jako przytyk w stronę Kaźmierskiej. "Trochę niemiło, że Ibisz dał do zrozumienia, że bez Dagmary będzie teraz program na najwyższym tanecznym poziomie...", "Słowa Ibisza nie na miejscu. Dagmara obniżała poziom programu? Dzięki niej stacja miała wysoką oglądalność, a co za tym idzie, większe zyski, a wydaje mi się, że z tego płacą pracownikom za pracę" - czytamy komentarze na Instagramie "Tańca z gwiazdami".

"Taniec z gwiazdami". Dagmara Kaźmierska pożegnała się z widzami

Producenci zadbali o to, aby Dagmara Kaźmierska miała okazję pożegnać się z widzami i podziękować za ostatnie tygodnie rozrywki. W tym celu połączyli się z celebrytką wirtualnie. - Dobry wieczór kochani, dobry wieczór szanowni państwo, no cześć Hakielku - przywitała widzów "królowa życia", prosto z rodzinnego Kłodzka. Celebrytka zdradziła, że jej stan zdrowia wciąż pozostawia wiele do życzenia. - Gorzej bywało i brawo bili. Boli mnie wszystko, jestem obolała, ale jestem z wami sercem (...). Musicie dalej oglądać program, bo to jest najpiękniejszy program w tym kraju - mówiła. "Królowa życia" zachęcała też, aby jej fani znaleźli nową parą, na którą będą chcieli spożytkować swoje głosy. Nie obyło się także bez małego przytyku w stronę Iwony Pavlović, która z odcinka na odcinek coraz bardziej miażdżyła umiejętności taneczne Kaźmierskiej. - No nasza kochana, piękna Alexis, odetchnie w końcu z ulgą - skwitowała.

Dagmara Kaźmierska zwróciła się do widzów 'Tańca z gwiazdami'Dagmara Kaźmierska zwróciła się do widzów 'Tańca z gwiazdami' Dagmara Kaźmierska zwróciła się do widzów 'Tańca z gwiazdami'. Fot. KAPiF

Czy Krzysztof Ibisz przesadził z komentarzem w sprawie odejścia Dagmary Kaźmierskiej z
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.