"Taniec z gwiazdami". Ta para nie ma już szans na Kryształową Kulę. Odpadli ulubieńcy widzów

Ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z gwiazdami" już za nami. W związku z problemami zdrowotnymi Dagmary Kaźmierskiej do programu wrócili Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Kto tym razem pożegnał się z marzeniem o zwycięstwie? Już wiadomo.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Za nami kolejny emocjonujący odcinek "Tańca z gwiazdami". Program powoli zmierza do finału, więc rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta. W ostatnim czasie sporo się działo, bo z programu zrezygnowała uwielbiana przez widzów Dagmara Kaźmierska, która głównie dzięki ich głosom mimo niskich not jury wraz z Marcinem Hakielem awansowała z odcinka na odcinek. "Królowa życia" musiała zrezygnować z udziału w show z powodu problemów zdrowotnych. - Muszę zrezygnować z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę was już rozweselać swoim tupaniem kopytkiem (...) Niestety, z tym żebrem jest tak ogromny problem. Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady - poinformowała na Instagramie. Jak gwiazdy poradziły sobie tym razem na tanecznym parkiecie? Już wiemy, kto odpadł z programu w ćwierćfinałowym odcinku. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel w szczerym wyznaniu: Bóg dawał nam wiele znaków

"Taniec z gwiazdami". Już wiadomo, kto odpadł w ćwierćfinale 

Po rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami" do programu powrócił Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. - Zerwaliśmy się ze swoich miast, Sara z Poznania, a ja z Łodzi. (...) Jesteśmy w szoku - mówił uczestnik na Instagramie. Przy tym rozwiał wszelkie wątpliwości widzów. - Pojawia się dużo spekulacji, czy to jest ustawka. Powiem wam lepiej - to jest huśtawka. Takiej huśtawki w swoim życiu nie przeżyłem - stwierdził żartobliwie. W najnowszym odcinku show para zatańczyła rumbę. Jury przyznało Szczepaniakowi i jego partnerce zaledwie 35 punktów. Roksana Węgiel po raz kolejny zachwyciła widzów i za zmysłową rumbę otrzymała aż 40 punktów. Maciej Musiał i jego partnerka Daria dostali za swój taniec 35 punktów. W dalszej części programu Maffashion zatańczyła zjawiskowego foxtrota i po raz kolejny zachwyciła jury. Parze przyznano 40 punktów. Anita Sokołowska w tym odcinku zaprezentowała taniec współczesny. Jury także przyznało parze maksymalną liczbę punktów. W drugiej turze gwiazdy zatańczyły ze swoimi bliskimi. Roksana Węgiel na parkiet zaprosiła ukochanego, Kevina Mgleja, który wykonał salto. Kto pożegnał się z programem? W ćwierćfinałowym odcinku show decyzją widzów po raz ostatni zatańczyli Krzysztof Szczepanik i Sara Janicka. 

 

'Taniec z gwiazdami' Roksana Węgiel, Maciej Musiał'Taniec z gwiazdami' Roksana Węgiel, Maciej Musiał fot. kapif.pl

"Taniec z Gwiazdami". Roxie Węgiel znowu zachwyciła. "Zmysłowe dzieło sztuki" 

W najnowszym, ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" jako pierwsza zatańczyła absolutna faworytka tej edycji, czyli Roksana Węgel. Roxie i Michał Kassin tym razem wykonali w programie rumbę. Po raz kolejny udowodnili, za co typuje się ich na potencjalnych zwycięzców tej edycji. Nie mogło być inaczej, jury ponownie przyznało im aż 40 punktów. Para jak zawsze zachwyciła widzów. "Oni tak świetnie tańczą, że już nie wiadomo, kto jest gwiazdą, a kto tancerzem!", "Naprawdę zmysłowy i piękny taniec. Pretendenci do finału "Tańca z gwiazdami"!", "Dzieło sztuki. Nic dodać, nic ująć", "Piękna zmysłowa rumba. Na wysokim poziomie. Jest ogień" - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu programu na Instagramie. Więcej zdjęć z programu znajdziesz w galerii na górze strony.

'Taniec z gwiazdami'. Roksana Węgiel'Taniec z gwiazdami'. Roksana Węgiel fot. kapif.pl

 
Kto ma większą szansę na zwycięstwo w Tańcu z gwiazdami?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.