Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z "Tańca z gwiazdami"!

Dagmara Kaźmierska przekazała fanom zaskakującą informację. Celebrytka żegna się z programem "Taniec z gwiazdami".

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Oświadczenie Dagmary Kaźmierskiej pojawiło się na Instagramie w czwartek 18 kwietnia. - Przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę was już rozweselać swoim tupaniem kopytkiem - powiedziała na nagraniu. Jak się okazuje, powodem decyzji są problemy zdrowotne. - Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem. Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady - dodała Dagmara Kaźmierska.

Zobacz wideo Podała powód decyzji

Dagmara Kaźmierska ogłasza odejście z "Tańca z gwiazdami"

Na zamieszczonym na Instagramie oświadczeniu Dagmary Kaźmierskiej odezwał się też jej syn Conan. Powiedział, że on "nie może się na to godzić". - Już za dużo. I tak się godziłem, że mama tańczyła i eksploatowała te nogi, do tego jeszcze doszło złamane żebro - przekazal. Kaźmierska dodała z kolei, że ma problemy z oddychaniem i nie spała całą noc.

Nie dam rady dalej. Przepraszam was, jeśli was zawiodłam. Wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału

- przekazała. Celebrytka podkreśliła także, żeby widzowie dalej cieszyli się programem i trzymali kciuki za pozostałych uczestników. Dodała też żartobliwe zdanie na temat Iwony Pavlović. - Przynajmniej Czarna Mamba odetchnie z ulgą. Nie będę już jej męczyć zmysłu wzroku - zażartowała. Na koniec Kaźmierska podkreśliła już poważnie, że zdrowie jest najważniejsze i trzeba o nie dbać.

 

"Taniec z gwiazdami" bez Dagmary Kaźmierskiej. Co dalej?

Opublikowane przez Dagmarę Kaźmierską wideo zostało udostępnione także na Instagramie Polsatu oraz "Tańca z gwiazdami". Ani stacja, ani produkcja show do momentu publikacji artykułu nie ujawniły jednak, jakie będą konsekwencje jej decyzji dla dalszych odcinków show. Niewykluczone, że oznacza to, iż do programu powróci ostatnia z wyeliminowanych par - w tym przypadku są to Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Przypomnijmy, że podobna sytuacja miała miejsce w 2016 roku. Z powodu kontuzji z dalszego udziału w programie zrezygnowała Anna Cieślak, a na jej miejsce powróciła wyeliminowana wcześniej Ewelina Lisowska. Co ciekawe, to właśnie Lisowska w duecie z Tomaszem Barańskim ostatecznie zwyciężyła ówczesną edycję. Poprosiliśmy o komentarz w sprawie Krzysztofa Szczepaniaka, jednak do momentu publikacji artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Cieszysz się, że Dagmara Kaźmierska odchodzi z programu?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.