Roksana Węgiel zatańczyła w Kevinem Mglejem. Było salto. Internauci podzieleni. "Obciach" vs. "Czad"

Za nami kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami", a w nim choreografie z bliskimi. Roksana Węgiel porwała na parkiet swojego partnera Kevina Mgleja. Para zaskoczyła niesamowitymi umiejętnościami.

Roksana Węgiel, mimo młodego wieku, robi zawrotną karierę w świecie show-biznesu. Obecnie 19-latka wyciska siódme poty na parkiecie "Tańca z gwiazdami", a prywatnie jest w szczęśliwym związku ze starszym od siebie o osiem lat producentem muzycznym Kevinem Mglejem. W najnowszym odcinku telewizyjnego show po raz kolejny zaprezentowała niezwykłe wyczyny taneczne. Jeden z nich wykonała razem z ukochanym. Jak im poszło? 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami". Wydała oświadczenie

"Taniec z gwiazdami". Roksana Węgiel i Kevin Mglej zachwycili jurorów. "Jestem pod wielkim wrażeniem"

Ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z gwiazdami" dostarczył nam nie lada emocji. Przede wszystkim Roksana Węgiel po raz kolejny zaskoczyła jurorów niezwykłymi umiejętnościami. Od początku zgarnia same pochwały, a zachwytom nad jej postawą nie ma końca. Tak samo było i tym razem. W pierwszej rundzie wokalistka zatańczyła razem ze swoim programowym partnerem. Para zaprezentowała rumbę i oczywiście zagarnęła najwyższą notę od jurorów, czyli 40 punktów. Kolejny taniec Roksana Węgiel wykonała w parze z Kevinem Mglejem. Zakochani wykonali tango. Na próbach mężczyzna nie ukrywał, że się stresuje, jednak nie potrafił odmówić ukochanej. A jak mu poszło na parkiecie? - Kevin bał się, że zawiedzie, ale nie zawiódł - rzucił Ibisz. Jurorzy byli tego samego zdania. - Jaki ty byłeś prawdziwy, szczery, naturalny - powiedziała podekscytowana Pavlović. - Jak Kevin ruszył, to jest niezły trójkącik - dodała Kacprzak. Rafał Maserak także nie szczędził komplementów. - Kevin, ja tobie powiem, jestem pod wielkim wrażeniem - stwierdził. Później przyszła jeszcze pora na ostateczne noty. Tym razem nie było inaczej. Taniec Roksany Węgiel z ukochanym również został oceniony na maksymalną liczbę punktów. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

"Taniec z gwiazdami". Roksana Węgiel i Kevin Mglej zadebiutowali na parkiecie. Internauci mają odmienne opinie 

Taniec Roksany Węgiel i Kevina Mgleja był długo wyczekiwany. Nic więc dziwnego, że po odcinku internauci ruszyli do komentowania. Jak wypadli według nich? Zdania były mocno podzielone. Jedni byli zachwyceni, zaś inni doszukiwali się pewnych niedociągnięć. "Super piękny taniec!", "Gorące tango, jak ogień", "Roksana wymiata na tej scenie, Kevin również!", "Matko to jest czad", "Pół czasu przesiedział na stołku", "Obicach" - czytamy w komentarzach w mediach społecznościowych programu. A wy co o tym sądzicie? ZOBACZ TEŻ: Głogowska komentuje odejście Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami". "Naprawdę jest bardzo ciężko...".

 
Kibicujesz Roksanie Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.