Głogowska komentuje odejście Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami". "Naprawdę bardzo ciężko"

18 kwietnia Dagmara Kaźmierska ogłosiła, że rezygnuje z dalszego udziału w "Tańcu z gwiazdami". Jej odejście skomentowała Anna Głogowska.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" wzbudza niemałe emocje, jak i kontrowersje. Wszystko przez udział Dagmary Kaźmierskiej. Wielu internautów zarzucało jej brak kompetencji taneczny. Czarę goryczy przelało odpadnięcie Krzysztofa Szczepaniaka i Sary Janickiej. Widzowie byli wściekli i żądali, by celebrytka wycofała się z programu. Tak też się stało, lecz powodem miało być pęknięte żebro. Sprawę skomentowała tancerka Anna Głogowska, która kilkukrotnie brała udział w show.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska w szczerych słowach o Dodzie

Anna Głogowska komentuje rezygnację Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami". "Ciężko jest tańczyć"

W kolejnym odcinku na parkiecie "Tańca z gwiazdami" nie zobaczymy już pary Dagmara Kaźmierska-Marcin Hakiel. 18 kwietnia celebrytka poinformowała, że zrezygnowała z udziału w show przez problemy zdrowotne, a konkretnie przez pęknięte żebro. Jak wiadomo, "Królowa życia" była bardzo surowo oceniana przez jurorów, a w poprzednim odcinku otrzymała od nich zaledwie siedem punktów - co jest niechlubnym rekordem programu. W ten sposób do rywalizacji powraca Krzysztof Szczepaniak. Anna Głogowska postanowiła skomentować sprawę w rozmowie z Plejadą. Sama kiedyś przechodziła podobną sytuację. 

Jeśli chodzi o panią Dagmarę, to ja znam z autopsji takie rzeczy i wiem, że naprawdę bardzo ciężko jest tańczyć ze złamanym żebrem

- wyznała tancerka.

Anna Głogowska nawiązała do 11. edycji programu. Była w podobnej sytuacji co Szczepaniak

Tancerka dziewięciokrotnie partnerowała gwiazdom w "Tańcu z gwiazdami", ale jeszcze wtedy, gdy show produkował TVN. Podczas 11. edycji odpadła z Piotrem Szwedesem, okazało się, że Artur Barciś miał problem zdrowotny i musiał odejść z programu. 

Wraz z Piotrem Szwedesem nie poszczęściło nam się, odpadliśmy w pewnym odcinku, po czym w kolejnym Artur Barciś stwierdził z Paulinką Biernat, że on nie jest w stanie tańczyć, bo ma złamaną kość w stopie i nie był w stanie nawet patrzeć na tę nogę bez bólu

- wspomniała w rozmowie. Choć para Głogowska-Szwedes wróciła do programu, niewiele zwojowała. Odpadli od razu w tym samym odcinku, w którym powrócili do show. Jak historia potoczy się w przypadku Krzysztofa Szczepaniaka i Sary Janickiej? Tego dowiemy się w niedzielę 21 kwietnia. Po więcej zdjęć związanych z tematem zapraszamy do galerii na górze strony

Anna GłogowskaAnna Głogowska Fot. KAPiF

Jak daleko zajdzie Krzysztof Szczepaniak w "Tańcu z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.