"Taniec z gwiazdami". Dagmara Kaźmierska jednak powróci do programu? Jest jeden warunek

Część fanów wciąż nie może pogodzić się z decyzją Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka musiała zrezygnować z "Tańca z gwiazdami" z przyczyn zdrowotnych. Okazuje się jednak, że to niekoniecznie jej ostatni występ w programie.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska zszokowała fanów wiadomością o odejściu z "Tańca z gwiazdami". - Nie dam rady dalej. Przepraszam was, jeśli was zawiodłam. Wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału - mówiła w jednej z relacji. Gwiazda TTV od początku miała problemy z nogami, a w ostatnim czasie doszło jeszcze do tego złamane żebro. Rezygnacja wydaje się całkowicie zrozumiała. Wygląda jednak na to, że to nie jest ostatnie słowo Kaźmierskiej w "TzG". Co mówi o tym regulamin programu? Więcej zdjęć Dagmary z programu znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami". Zwróciła się do Pavlović

"Taniec z gwiazdami". Dagmara Kaźmierska powróci do programu? Produkcja zabrała głos

Każda edycja kończy się finałem, w którym na parkiecie pojawiają się wszystkie pary. Nie inaczej będzie i tym razem. "Świat Gwiazd" donosi, że produkcja wydała oświadczenie, z którego jasno wynika, że Dagmara może pojawić się jeszcze na planie "Tańca z gwiazdami". "Dagmarę Kaźmierską zobaczymy w finałowym odcinku programu, o ile oczywiście pozwoli jej na to zdrowie. Uwielbiana przez widzów uczestniczka wzięła udział w programie mimo poważnej kontuzji obu nóg. Tańczyła mimo bólu, jednak w ostatnim czasie doznała kolejnej bolesnej kontuzji: pęknięcia żebra. Po upadku na środowym treningu podjęła decyzję o odejściu z programu" - czytamy na portalu.

Dagmara Kaźmierska i Marcin HakielDagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel 'Taniec z gwiazdami'. Dagmara Kaźmierska jednak powróci do programu? Jest jeden warunek. Fot. KAPiF.pl

"Taniec z gwiazdami". Tak Iwona Pavlović zareagowała na rezygnację Dagmary Kaźmierskiej 

Każdy, kto obejrzał choć jeden odcinek "Tańca z gwiazdami", wie, że między jurorką a bohaterką "Królowych życia" iskrzyło od samego początku. Kiedy Dagmara ogłaszała swoje odejście z programu, nawiązała do relacji z Iwoną Pavlović. - Przynajmniej Czarna Mamba odetchnie z ulgą. Nie będę już jej męczyć zmysłu wzroku - żartowała Kaźmierska. Co na to jurorka? - Bardzo jej współczuję i życzę powrotu do zdrowia. Jest to dla mnie szokująca wiadomość, ale zdrowie jest najważniejsze. Rozumiem jej decyzję. Wcale nie odetchnęłam z ulgą, bo uważam, że była rozrywkową perłą tego programu. Uważałam, że słabo tańczy, natomiast jest bardzo ciekawą osobowością. Po ludzku jest mi przykro - tłumaczyła dziennikarce Plejady. ZOBACZ TEŻ: Ukochana Hakiela na wizji wypomina mu romans z Cichopek? Zrobiło się niezręcznie

Chcecie zobaczyć Dagmarę w finale Tańca z gwiazdami?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.