Pavlović odpowiada na zaczepki Kaźmierskiej. "Po ludzku mi przykro"

Dagmara Kaźmierska przekazała mediom smutne informacje. To koniec jej przygody z "Tańcem z gwiazdami". Do zaskakującej decyzji odniosła się Iwona Pavlović. Co "Czarna Mamba" uważa o jej rezygnacji i kąśliwym komentarzu?

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska z powodów zdrowotnych postanowiła zrezygnować z udziału w "Tańcu z gwiazdami". Tym razem nie chodzi o nogi, a o żebro, które "Królowa życia" miała złamać w trakcie trwania programu. - Nie dam rady dalej. Przepraszam was, jeśli was zawiodłam. Wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. (...) Przynajmniej "Czarna Mamba" odetchnie z ulgą. Nie będę już jej męczyć zmysłu wzroku - mówiła żartobliwie w mediach społecznościowych. Nie trzeba było długo czekać na komentarz Iwony Pavlović. Co jurorka myśli o jej komentarzu? Więcej zdjęć Dagmary z programu znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami". Wydała oświadczenie

Iwona Pavlocić o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej. "Jest to dla mnie szokująca wiadomość" 

Między "Czarną Mambą" a Kaźmierską iskrzyło tak naprawdę w każdym odcinku. Jurorka zawsze ostro komentowała występy "Królowej życia". W pewnym momencie w obronie Dagmary stanął nawet jej syn Conan. Mimo wszystko Kaźmierska nie przejmowała się niskimi ocenami i zawsze zapewniała widzom solidną porcję rozrywki. Jak na jej problemy zdrowotne zareagowała Pavlović? - Bardzo jej współczuję i życzę powrotu do zdrowia. Jest to dla mnie szokująca wiadomość, ale zdrowie jest najważniejsze. Rozumiem jej decyzję. Wcale nie odetchnęłam z ulgą, bo uważam, że była rozrywkową perłą tego programu. Uważałam, że słabo tańczy, natomiast jest bardzo ciekawą osobowością. Po ludzku jest mi przykro - tłumaczyła w wywiadzie dla Plejady. 

 

Iwona Pavlović zobaczyła nogi Dagmary Kaźmierskiej. "W oczach zakręciły mi się łzy" 

W pewnym momencie Dagmara postanowiła pokazać jurorce, z jakimi problemami musi się zmagać podczas tańca. - Dagmara pokazywała mi swoje nogi, mówiąc: "pani Iwono, nie pokazuję pani ich po to, żeby mieć ulgę, tylko żeby pani zobaczyła". I rzeczywiście, proszę mi wierzyć, aż w oczach zakręciły mi się łzy. Natomiast kiedy tańczyła, nie mogłam brać tego pod uwagę, bo obok są inne gwiazdy, być może z innymi przypadłościami, od których nie biorę sprawozdania lekarskiego. Jako człowiek jednak bardzo współczuję. Jeżeli mogę podsumować nasze utarczki słowne, to powiem, że na pewno były atrakcją tego programu i dostarczały wielu emocji - mówiła Pavlović w tym samym wywiadzie. ZOBACZ TEŻ: Anna Guzik zabrała głos w sprawie Kaźmierskiej. Aktorka również mierzyła się z hejtem. "To nie turniej tańca"

Dagmara Kaźmierska i Marcin HakielDagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel Palvović odpowiada na zaczepki Kaźmierskiej. 'Po ludzku mi przykro'. Fot. KAPiF.pl

Kibicowaliście Dagmarze Kaźmierskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.