Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami". Przemówiła przed nowym odcinkiem show

Ku zaskoczeniu fanów Dagmara Kaźmierska musiała zrezygnować z udziału w "Tańcu z gwiazdami". Wszystko przez niespodziewaną kontuzję, która pokrzyżowała jej plany. Jak celebrytka zapatruje się na kolejny odcinek?

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Obecna edycja jest szeroko komentowana w mediach. Wiele kontrowersji wzbudzały przede wszystkim występy Dagmary Kaźmierskiej. Choć celebrytka odstawała poziomem tańca od pozostałych uczestników i dostawała słabe noty od jurorów, to dzięki głosom widzów nieustannie przechodziła dalej. Wielu zarzucało jej, że powinna dobrowolnie opuścić program. W końcu tak też się stało. Jednak nie z powodu krytyki, a niespodziewanej kontuzji. Teraz Dagmara Kaźmierska ponownie przemówiła w sieci i odniosła się do programu. 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami". Wydała oświadczenie

Dagmara Kaźmierska przemówiła przed "Tańcem z gwiazdami"

W niedzielę 21 kwietnia zostanie wyemitowany pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" bez Dagmary Kaźmierskiej. - Przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę was już rozweselać swoim tupaniem kopytkiem - przekazała w oświadczeniu kilka dni wcześniej. Z powodu kontuzji celebrytki na jej miejsce powrócił Krzysztof Szczepaniak. Mimo że "królowa życia" nie pojawi się już w programie, to nie oznacza, że nie zamierza oglądać kolejnych odcinków i wspierać kolegów z produkcji. Na InstaStories celebrytki pojawiło się nawet specjalne nagranie, w którym zachęca fanów do kibicowania. - Hej robaczki, jak tam u was niedziela? Ja zaraz lecę do Mancia i do Pawełka na "Taniec z gwiazdami". Oglądamy i kibicujemy! No 20.00 w Polsacie przed telewizorami - przypomniała. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Marcin Hakiel o komentuje wycofanie się Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami"

Odejście Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami" odbiło się szerokim echem w mediach. Do sprawy odniósł się m.in. Marcin Hakiel, programowy partner celebrytki. Tancerz nie szczędził jej miłych słów. - Moja wspaniała gwiazda zrezygnowała ze względów zdrowotnych. Oczywiście zdrowie jest najważniejsze. Wszyscy trzymamy kciuki, żeby jak najszybciej było jak najlepiej z tym zdrowiem. Chciałem od siebie dodać, że bardzo dziękuję Dagmarze za ten wspólny czas. Dla mnie jest zwyciężczynią, bo pomimo swoich ograniczeń, których naprawdę było dużo, udało nam się kilka choreografii zrobić. Dla mnie to był superczas i jesteś jak najbardziej zwyciężczynią tego programu dla mnie - powiedział w trakcie transmisji na żywo na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: Conan nie wytrzymał. Skomentował odejście Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami". "Nie mogę się na to godzić".

 
Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.