Kaźmierska wiedzie luksusowe życie. Na czym zarabia? Tyle dostała za "Taniec z gwiazdami". "Ja nieraz mam tyle kasy..."

Dagmara Kaźmierska dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami" zyskała na popularności. Celebrytka uwielbia pławić się w luksusie. Wiadomo, ile mogła zgarnąć za udział w show.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska ostatnio przekazała fanom zaskakującą informację. 18 kwietnia celebrytka poinformowała, że odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Jak się okazało, powodem były problemy zdrowotne, które uniemożliwiały "królowej życia" dalsze treningi. - Przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę was już rozweselać swoim tupaniem kopytkiem (...) Niestety, z tym żebrem jest tak ogromny problem. Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady - poinformowała na Instagramie. Dagmara Kaźmierska cieszyła się w programie sporą popularnością widzów. To właśnie dzięki ich głosom przechodziła z odcinka na odcinek, kiedy od jury dostawała wyjątkowo niskie noty. Mimo wzbudzającej kontrowersje przeszłości (została skazana za sutenerstwo) Kaźmierska lubiana jest za szczerość, poczucie humoru i charyzmę. Sama cieszy się życiem i na każdym kroku podkreśla swoje zamiłowanie do luksusu. Na czym zarabia? 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami". Wydała oświadczenie

Dagmara Kaźmierska uwielbia luksus. Przez kilka lat zarabiała za udział w "Królowych życia"

Dagmara Kaźmierska największą popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie "Królowe życia" stacji TTV. Celebrytka przez kilka lat występowała w programie, zanim produkcja podjęła decyzję o rezygnacji z formatu. W jednym z wywiadów Kaźmierska przyznała, ile mniej więcej zarabiała, biorąc udział w produkcji, aczkolwiek nie padły konkretne kwoty. -  Jestem od ośmiu lat w telewizji. Przy nakręcaniu jednego odcinka można powiedzieć, że zarabiam dwukrotną pensję miesięczną normalnego człowieka - wspominała w rozmowie z Szalony Reporterem. Na fali popularności Kaźmierskiej dyrektor programowy Polsatu stworzył specjalnie dla niej program. W serii "Dagmara szuka męża" celebrytka wraz ze swoim synem Conanem i przyjacielem przemierzają Polskę w poszukiwaniu drugiej połówki. Biorąc pod uwagę, że jest gwiazdą z własnym programem, z pewnością nie narzeka na zarobki.

Oprócz tego celebrytka wydała dwie książki, w których opowiedziała o swoim życiu, ma własny butik odzieżowy w Kudowie-Zdroju i jacht w Egipcie, który wynajmuje turystom. - Kupiłam już łódź przepiękną, podróżną, dla ludzi. Nie umiem tak, żeby gdzieś być i żeby hajs nie leciał. Trzeba zawsze coś kombinować. Tutaj pomocna jest moja popularność, nie ukrywam. Tam są piękne laguny, tam są korale, takie cudne rzeczy do pokazania. Sama też wiele razy płaciłam za takie rejsy, więc pomyślałam sobie, dlaczego to mi mają za to nie płacić - wspominała w "Dzień dobry TVN". Swego czasu celebrytka wspominała także o innym biznesie w ukochanym Egipcie - własnej agencji nieruchomości.

Kaźmierska w mediach społecznościowych podkreśla z kolei, że równie szybko potrafi zdobyć i wydać pieniądze. 

Moja mama to się śmieje: ty jesteś jednodniowy milioner. I to jest prawda dziewczyny, ja jestem jednodniowym milionerem. Ja nieraz mam tyle kasy... Mówię: „Ja je***, ile mam kasy!". Kur**!". Mówię wam, to jest straszne. Ale co będziemy, dziewczyny? Do grobu nie weźmiemy, twarda jesionka nie ma kieszeni. Pamiętajcie, trzeba żyć!

- opowiadała. 

Dagmara Kaźmierska i Marcin HakielDagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel 'Taniec z gwiazdami'. Dagmara Kaźmierska jednak powróci do programu? Jest jeden warunek. Fot. KAPiF.pl

Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z gwiazdami". Ile zarobiła? Spora sumka

Dagmara Kaźmierska jest w tej edycji "Tańca z gwiazdami" jedną z najpopularniejszych uczestniczek. Widzowie masowo oddawali na nią głosy i kto wie, być może gdyby nie problemy zdrowotne dzięki głosom publiczności doszłaby do samego finału. Ile celebrytka zarobiła podczas udziału w programie? Jak podaje serwis Pudelek, uczestnicy show Polsatu dostają od 15 do 20 tysięcy złotych za odcinek. Wygląda na to, że "królowa życia" mogła zarobić nawet 150 tysięcy złotych za udział w formacie. 

 
Dagmara Kaźmierska odeszła z Tańca z gwiazdami. Co o tym sądzisz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.