Roxie Węgiel klęczy na Starym Mieście. Odtworzyła w deszczu walc z "Tańca z gwiazdami"

Bartosz Pańczyk
Roksana Węgiel obiecała, że jak przejdzie do kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami", spotka się z fanami na warszawskiej starówce. Słowa dotrzymała i mimo deszczu, zaprezentowała jedną z choreografii znaną z show Polsatu.

Roksana Węgiel zrobiła fanom niespodziankę. Zaledwie dobę przed kolejnym odcinkiem "Tańca z gwiazdami", wyszła na warszawską starówkę, by pod Kolumną Zygmunta, odtworzyć z Michałem Kassinem swój walc wiedeński z poprzedniego tygodnia. Nie straszny był jej chłód i mżący deszcz. Krok po kroku do utworu Ani Karwan "Słucham Cię w radiu co tydzień" robiła wszystko to, co w studiu programu, gdy dostała od jurorów 39 punktów. Chwilę przed tym, gdy zaczęła tańczyć, podziękowała fanom za liczne przybycie, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Przyznała, że ma za sobą trudny tydzień w życiu prywatnym. - No miałam ciężko dość, ale jestem. Dobrze was widzieć. Zatańczymy dla was - jak na pogodę przystało - coś raczej smutnego, walca wiedeńskiego z ostatniego odcinka. Dziękujemy wam za wszystkie smsy, wszystkie głosy, miłe słowa, które kierujecie do nas. Jest to naprawdę bardzo miłe. Fajnie, że jesteście. Nie sądziłam naprawdę, że ktoś tu w ogóle przyjdzie - powiedziała piosenkarka. - Nam by się nie chciało przychodzić - śmiał się tancerz.

Zobacz wideo Roksana Węgiel dostała wiele znaków od Boga

Mamy wideo z tańca Roksany Węgiel w deszczu

Roksana Węgiel kolejny raz udowodniła, że bardzo liczy się z fanami. Choć po swoim występie zrobiła z nimi zdjęcie grupowe, później cierpliwie wykonywała z każdym zdjęcia z osobna. Czy to przyniesie jej dodatkowe głosy? Przypomnijmy, że gdy tańczyła ostatnio walca w programie, Iwona Pavlović stwierdziła, że w Roxie jest dużo dojrzałości i mądrości ruchu. Pozwoliła sobie nawet dodać, że piosenkarka jest taneczną królową tej edycji. Para walczy nie tylko o Kryształową Kulę, ale również o 150 tysięcy złotych. Na razie artystka nie wie, na co rozdysponowałaby ewentualną wygraną. - Jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy, ale wydaje mi się, że znaczącą część tej kwoty przeznaczyłabym na cele charytatywne. Jeszcze nie mam tego sprecyzowanego, ale myślę, że na dzieci, które tego potrzebują dużo bardziej niż ja - mówiła w rozmowie z JastrząbPost. - Ja bym zabrał wszystkich moich przyjaciół i znajomych na jakąś wypasioną kolację i zrobił imprezę, żeby sobie odbić czas, który teraz ucieka nam razem - dodał tancerz. Ich występ w deszczu na warszawskiej starówce zobaczysz poniżej.

Roxie Węgiel wplątała się w burzę o alimenty

W ostatnich dniach o Roksanie Węgiel było głośno m.in. za sprawą tematu alimentów, jakie jej ukochany Kevin Mglej płaci na dziecko z poprzedniego związku. Zapytana o to w mediach społecznościowych, pozwoliła sobie na komentarz, że mężczyzna "płaci i to sporo". Tymi słowami rozwścieczyła matkę jego dziecka, Malwinę. "Doszły mnie słuchy, że opływam w luksusy, że dostaję nie wiadomo jakie przelewy, a jednak rzeczywistość jest inna i bardzo proszę, żeby ktoś, kto nie ma pojęcia o mnie, ani o samotnym wychowywaniu dziecka nie wypowiadał się na ten temat, bo po pierwsze, jest to nietaktowne, a po drugie porusza moje osobiste tematy. Ale jeśli chce się zapoznać, dowiedzieć, jak to wygląda, to zapraszam, bo chyba pora się poznać" - mówiła wściekła na InstaStories. Doczekała się też odpowiedzi Mgleja.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej i Michał Kassin na treningu.Roksana Węgiel, Kevin Mglej i Michał Kassin na treningu. Fot. instagram.com/tanieczgwiazdami

Roksana Węgiel powinna wygrać "Taniec z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.