Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina Mgleja. "Płaci i to sporo"

Jedna z internautek stwierdziła, że ukochany Roksany Węgiel nie płaci alimentów na swojego syna z poprzedniego związku. Piosenkarka nie zostawiła tego bez odpowiedzi.

Związek Roksany Węgiel ze starszym o osiem lat biznesmenem Kevinem Mgleją od początku budzi sporo emocji. Producent muzyczny ma dziecko z poprzedniej relacji. To nie podoba się wielu fanom piosenkarki, którzy nie są przychylni jej relacji z Kevinem i non stop dają temu wyraz. Jedna z internautek zasugerowała nawet, że Mglej nie płaci alimentów na syna. Roksana Węgiel szybko na to zareagowała. Stanęła w obronie ukochanego. 

Zobacz wideo Maserak ocenił taneczne popisy Anny Lewandowskiej

Internautka krytykuje Mgleja. "Na dziecko alimentów nie płaci". Węgiel zareagowała

Początkowo Kevin Mgleja dodawał wspólne zdjęcia z ukochaną w mediach społecznościowych i dzielił się z obserwatorami prywatnością. Związek Mgleja i Węgiel nie zdobył jednak zbytniej przychylności w oczach internautów. Para była non stop krytykowana. Być może dlatego partner piosenkarki postanowił usunąć się w cień i skupić na swoich biznesach. Taką decyzję pochwala Roksana Węgiel. - On nigdy nie chciał działać publicznie jako instagramer. On ma na głowie inne sprawy - swoje biznesy, swoje firmy, więc tym się zajmuje. Po czasie stwierdził, że to była jedna z jego najlepszych decyzji, więc super - wyznała piosenkarka w rozmowie z Pudelkiem. To jednak nie zmieniło niechęci części internautów do partnera Roksany Węgiel. "Kevin ma swoje biznesy, ale na dziecko alimentów nie płaci" - napisała jedna z komentujących. Roksana Węgiel nie zostawiła tych słów bez komentarza. "Płaci i to sporo" - odpisała. 

Węgiel jedną z faworytek do zwycięstwa "Tańca z gwiazdami" 

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel jest obecnie w ćwierćfinale nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Wielu uważa, że zdolna piosenkarka jest faworytką do zwycięstwa. Jednak ma też sporą konkurencję. Świetne oceny jurorów zdobywa także Anita Sokołowska czy Julia "Maffashion" Kuczyńska. Z kolei dużą sympatią telewidzów cieszy się Dagmara Kaźmierska, która pomimo bardzo niskich ocen jurorów awansuje z odcinka na odcinek. Warto dodać, że Kevin Mglej pojawia się na niedzielnych nagraniach odcinków tanecznego show i dopinguje ukochaną z publiczności. 

Czy myślisz, że Roksana Węgiel wygra "Taniec z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.