Dagmara Kaźmierska połączyła się ze studiem "TzG". Zwróciła się do Pavlović. "Piękna Alexis..."

Dagmara Kaźmierska nie zatańczyła w ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami". Połączyła się jednak z prowadzącymi show i skierowała kilka słów do widzów. Nie zapomniała o Iwonie Pavlović.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

W ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" widzowie nie zobaczyli już tańczącej Dagmary Kaźmierskiej. Pomimo niskich not jurorów celebrytka cieszyła się ogromnym wsparciem widzów, ale zrezygnowała z programu ze względów zdrowotnych. Bohaterka "Królowych życia" połączyła się jednak ze studiem tanecznego show i skierowała kilka słów do widzów. Wyjawiła też, kto jest jej faworytką tej odsłony show.

Zobacz wideo Byliśmy w szkole tańca Marcina Hakiela. Zobaczcie, co się tam działo

Dagmara Kaźmierska zwróciła się do widzów "Tańca z gwiazdami". Okazała swoje poparcie Roksanie Węgiel

Producenci "Tańca z gwiazdami" pamiętali o tym, żeby pożegnać się na antenie z parą, która zrezygnowała z dalszego udziału w programie i wręczyć jej okolicznościowe kwiaty i upominki od sponsora. W studiu pojawił się jednak tylko Marcin Hakiel. Prowadzący postanowili jednak połączyć się z Dagmarą Kaźmierską, która pojawiła się na telebimie. - Dobry wieczór kochani, dobry wieczór szanowni państwo, no cześć Hakielku - przywitała widzów Dagmara Kaźmierska, która przebywa obecnie w rodzinnym Kłodzku. Krzysztof Ibisz dopytywał celebrytkę, jak się czuje. - Gorzej bywało i brawo bili. Boli mnie wszystko, jestem obolała, ale jestem z wami sercem (...). Musicie dalej oglądać program, bo to jest najpiękniejszy program w tym kraju - powiedziała Dagmara Kaźmierska. Celebrytka zachęcała też wszystkich swoich zwolenników, żeby znaleźli inną parę, którą będą wspierać SMS-ami. Dodała także, że sama trzyma kciuki za Roksanę Węgiel, którą nazwała "naszą iskierką". 

Dagmara Kaźmierska zwróciła się do widzów 'Tańca z gwiazdami'Dagmara Kaźmierska zwróciła się do widzów 'Tańca z gwiazdami' Dagmara Kaźmierska zwróciła się do widzów 'Tańca z gwiazdami'. Fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska zwróciła się do Iwony Pavlović: Nasza kochana, piękna Alexis

Krzysztof Ibisz zapytał też Dagmarę Kaźmierską, czy chciałaby skierować jakieś słowa do Iwony Pavlović. Jurorka bardzo krytycznie oceniała taneczne popisy celebrytki. - No nasza kochana, piękna Alexis, odetchnie w końcu z ulgą - powiedziała Dagmara Kaźmierska, czym rozśmieszyła zgromadzoną w studiu publiczność. Przypomnijmy, że po rezygnacji Kaźmierskiej z udziału w show, do programu powrócili Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. W ćwierćfinałowym odcinku uczestnicy tańczyli także ze swoimi bliskimi. 

Która para wygra "Taniec z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.