Anna Kalczyńska w TVP Info?! "Powrót do moich zainteresowań" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Wygląda na to, że wkrótce TVP pozyska gwiazdę, która jest doświadczoną dziennikarką, a ostatnio była bezrobotna. Plotek poznał szczegóły jednego z głośniejszych transferów ostatniego czasu, który ma być właśnie dopinany na ostatni guzik.

Codziennie dowiadujemy się o osobach, które dołączają do odświeżonego TVP Info, które nie jest już tubą propagandową partii rządzącej. Są tam już m.in. Jarosław Kulczycki, Aleksandra Rosiak, Jacek Zimnik, Paweł Kursa, Marcin Antosiewicz, Justyna Śliwowska-Mróz, Rafał Skórski, Michał Adamiuk i Dominika Komarnicka. Tymczasem Plotek dotarł do informacji, kto niedługo również zasili szeregi stacji. Chodzi o osobę, która w ostatnich latach pojawiała się w programie "Dzień dobry TVN". To doświadczona dziennikarka, prezenterka i bardzo znana osoba.

Zobacz wideo Jak traktowali Kalczyńską w TVN? Zmieszała się

Anna Kalczyńska dołącza do TVP Info. Mamy jej komentarz

Plotek jako pierwszy może ogłosić, że propozycję pracy w odświeżonej Telewizji Polskiej dostała Anna Kalczyńska. Dziennikarka poza serwisami informacyjnymi ma szansę prowadzić własny program w TVP Info. Tych tam brakuje i nowe szefostwo stacji pokłada w Annie wielkie nadzieje. "To wymarzona osoba dla stacji. Bardzo nam zależało na jej pozyskaniu, bo to profesjonalistka i duże nazwisko, które przyciągnie nową widownię przed telewizory" - mówi nasz informator z Woronicza. Wprawdzie umowa z Kalczyńską nie została jeszcze podpisana, ale wygląda na to, że zarówno ona, jak i jej nowe szefostwo są już dogadani. Plotek poprosił dziennikarkę o komentarz i zapytał, czy to prawda, że zadebiutuje wkrótce w TVP Info. Co nam powiedziała? Jej słowa wydają się wymowne. 

Wolałabym o tym nie mówić i nic nie komentować. Mam propozycję nowej pracy. Chodzi o projekt telewizyjny, ale jestem zobligowana do milczenia. Na tym etapie nie mogę nic potwierdzić, ale też nie zaprzeczam. To będzie coś, co jest powrotem do moich zainteresowań i uważam, że to dla mnie coś ważnego i wielkiego - powiedziała Anna Kalczyńska w rozmowie z dziennikarzem Plotka Bartoszem Pańczykiem.

Anna Kalczyńska na ściance TVN.Anna Kalczyńska na ściance TVN. Fot. Kapif.pl

Doświadczenie Anny Kalczyńskiej mówi samo za siebie. Gdzie pracowała?

Przypomnijmy, że Anna Kalczyńska ma duże doświadczenie w informacjach, więc jej transfer do TVP Info nie powinien nikogo dziwić. Od grudnia 2003 do września 2014 roku prowadziła serwisy informacyjne TVN24. Była też reporterką stacji. W latach 2007-2010 razem z Łukaszem Grassem prowadziła magazyn "Polska i świat". Od lutego do grudnia 2014 razem z Jackiem Pałasińskim była też gospodynią magazynu  "Tu Europa". W latach 2014-2023 prowadziła "Dzień dobry TVN". Ostatnim jej telewizyjnym partnerem był tam Andrzej Sołtysik. Z programu śniadaniowego zwolniono ją tuż przed wakacjami. Poza nią, ze stanowiskiem gwiazd produkcji pożegnały się takie gwiazdy jak Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.