Dziennikarz nagle zniknął z anteny TVN24 i zaniepokoił widzów. Teraz mówi o operacji

Rafał Wojda od kilku tygodni nie pojawiał się na antenie TVN24. Znamy już przyczynę. Dziennikarz odezwał się do fanów na portalu X. Poinformował, kiedy wróci do pracy.

Rafał Wojda to uznany dziennikarz, z wieloletnim doświadczeniem, który doskonale jest znany widzom stacji TVN24. Od sześciu lat pojawia się w porannym paśmie "Wstajesz i wiesz". Udziela się także m.in. w programie publicystycznym "Tak jest". Ostatnio jednak zniknął z anteny. To zaniepokoiło wielu odbiorców. W komentarzach dopytywali, kiedy wróci do pracy. W końcu postanowił na to zareagować. Okazało się, że musiał przebyć operację, chociaż nie wdawał się w szczegóły. Poinformował także, kiedy dokładnie wróci do pracy. Wszystko wskazuje na to, że najgorsze już za nim. 

Zobacz wideo Rozenek w TVP? Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń

Rafał Wojda miał kłopoty zdrowotne. Poinformował, kiedy wróci do pracy w TVN24

Rafał Wojda postanowił odnieść się do tematu swojej niedyspozycji na portalu X. Jego profil śledzi tam ponad 24 tysięcy użytkowników. Dziennikarz podziękował swoim fanom za okazane wyrazy wsparcia i zainteresowanie. Dodał, że był operowany przez lekarzy. Jednocześnie poinformował wiernych widzów, kiedy wróci na antenę. "Dzień dobry. Drodzy Państwo, chciałem gorąco podziękować za wszystkie słowa wsparcia, życzenia powrotu do zdrowia i ciepłe myśli. Absolutnie wzruszające. Ogrom pozytywnej energii. Dziękuję. (...) Widzimy się w przyszłym tygodniu w TVN24. PS. Operowali mnie lekarze, a nie szeptucha" - napisał Rafał Wojda na X. 

Wojda od lat pracuje w grupie TVN

Dodajmy, że Rafał Wojda z grupą TVN Warner Bros. Discovery związany jest od września 2007 roku. Zaczynał od prowadzenia programów w TVN CNBC. Później został szefem redakcji biznesowej TVN24 BiS. Wcześniej związany był także z Telewizją Polską, Polsatem, TV4, Telewizją Dolnośląską i Radiem Eska. Od kilku tygodni przebywał na zwolnieniu lekarskim. Do niespodziewanej sytuacji na antenie z jego udziałem doszło w sierpniu 2022 roku. Wówczas poinformował widzów "Wstajesz i wiesz", że schodzi z anteny. Pałeczkę przekazał Dagmarze Kaczmarek-Szałkow, która do końca zmiany przejęła jego obowiązki. Portal Wirtualne Media informował wówczas, że sytuacja nastąpiła w wyniku zdrowotnych problemów prowadzącego program. 

Rafał Wojda wkrótce wróci na antenęRafał Wojda wkrótce wróci na antenę Rafał Wojda wkrótce wróci na antenę. Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.