Dziennikarka TVP - Justyna Śliwowska-Mróz - urodziła! Tata to dziennikarz TVN24 - Radosław Mróz

Dziennikarka TVP i dziennikarz TVN24 - Justyna Śliwowska i Radosław Mróz - powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. To chłopiec.

Justyna Śliwowska i Radosław Mróz - małżeństwo dziennikarzy z dwóch odmiennych światów Telewizji Polskiej i TVN24 - doczekało się potomstwa. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Justyna Śliwowska z TVP urodziła

O narodzinach syna poinformował na Instagramie dumny tata - Radosław Mróz. Maluch ma niecałe 4 kilogramy. Z wpisów dziennikarza wnioskujemy, że i mama - Justyna Śliwowska - i synek czują się dobrze.

Radosław Mróz i Justyna Śliwowska zostali rodzicamiRadosław Mróz i Justyna Śliwowska zostali rodzicami Fot. Radosław Mróz - Instagram

Justyna Śliwowska z TVP i Radosław Mróz z TVN24

Związek pary dziennikarzy nie wzbudzałby pewnie aż takich emocji, gdyby nie różne dziennikarskie światy, z których się wywodzą. Radosław Mróz od wielu lat związany jest ze stacją TVN24, tymczasem Justyna Śliwowska pracuje w TVP (ale pozwała PiS za bezprawne wykorzystanie jej wizerunku w spocie antyuchodźczym i wygrała). W obecnej sytuacji politycznej to jak łączenie ognia z wodą. Ale, jak widać, miłość ponad podziałami zdecydowanie jest możliwa.

O ich związku było głośno od momentu zaręczyn w 2017 roku. W 2018 roku - dokładnie wtedy, gdy ślub brali książę Harry i Meghan Markle - Justyna Śliwowska i Radosław Mróz powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Rok później - w pierwszą rocznicę ślubu - poinformowali, że spodziewają się dziecka.

 

Młodym rodzicom gratulujemy i trzymamy kciuki!

2019 to rok, w którym wiele gwiazd doczekało się potomstwa. A 2018? Sprawdźcie, czyje dzieci urodziły się w zeszłym roku!

Zobacz wideo
Więcej o: