Oto nowy prowadzący "Pytania na śniadanie". Widzowie znają go jako "ukochanego lekarza Polek"

Po tym, jak Robert Rozmus stał się nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie", pojawiły się spekulacje, że do obsady dołączy jeszcze jedna osoba. Okazało się, że jest nią znany aktor.

W telewizjach śniadaniowych od pewnego czasu zachodzą poważne zmiany. Niedawno do grona prowadzących "Pytania na śniadanie" w Telewizji Polskiej dołączyła Anna Popek, która nie miała stałej pary. Tak nie mogło zostać, dlatego TVP postanowiła zatroszczyć się o stałego współprowadzącego. Wybór był nieoczywisty. Kilka dni temu do grona prowadzących "PnŚ" dołączył Robert Rozmus, który wielu widzom zapadł w pamięć jako pan Rozi z Kabaretu Olgi Lipińskiej oraz członek grupy Tercet czyli Kwartet. To jednak nie koniec zmian.

Zobacz wideo Małgorzata Tomaszewska o zmianach w programie "Pytanie na śniadanie". Ocenia nowych prowadzących

Kolejna zmiana w "Pytaniu na śniadanie". Do obsady dołącza "ukochany lekarz Polek"

"Pytanie na śniadanie" opublikowało w mediach społecznościowych post, z którego wynika, że nowym prowadzącym śniadaniówki w Telewizji Polskiej jest znany aktor, Robert Koszucki. Ten z kolei stworzy duet z Małgorzatą Opczowską, która nie miała stałej pary, odkąd z programu odszedł Łukasz Nowicki. Więcej zdjęć artysty (a teraz także i prezentera telewizyjnego) znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Do rodziny #pytanienasniadanie dołącza Robert Koszucki. Robercie, bardzo się cieszymy! Witamy na pokładzie! Robert zadebiutuje jutro u boku @opczowska_malgorzata. To nasza nowa para prowadzących! Robert często gościł w naszym studiu, więc wierzymy, że będzie czuł się jak w domu - poinformował kanał "Pytania na śniadanie" na Instagramie.

Robert Koszucki zaczynał karierę od modelingu - w 1997 roku zdobył tytuł Mistera Polski. W 2002 roku zadebiutował na ekranie rolą Roberta Szwarca w serialu telewizji Polsat "Samo życie". W latach 2003-2005 grał w polsatowskim serialu "Fala zbrodni". W 2007 roku przyjął rolę doktora Rafała Konicy w telenoweli TVP2 "Na dobre i na złe" i stał się ulubieńcem widowni, szczególnie jej żeńskiej części.

 

"Pytanie na śniadanie". Wszyscy prowadzący

Obecnie zatem śniadaniówkę prowadzi pięć par. Są to: Anna Popek i Robert Rozmus, Izabella Krzan i Tomasz Kammel, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny oraz najnowsza para, czyli Małgorzata Opczowska i Robert Koszucki. Nowa para prowadzących zadebiutuje na ekranie już w poniedziałek 14 sierpnia. My już nie możemy się doczekać i życzymy Robertowi powodzenia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.