Robert Koszucki

Robert Koszucki

Robert Koszucki jest polskim aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. Jest znany z wielu roli telewizyjnych i filmowych, na przykład w serialach „Samo życie”, „Fala zbrodni” i „Na dobre i na złe” oraz filmach „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” i „Och, Karol 2”. Aktor ma brata bliźniaka, Konrada.

Imię i nazwisko: Robert Koszucki
Data urodzenia: 18 lipca 1977
Miejsce urodzenia: Kraków
Zawód: aktor
Facebook: facebook.com/Robert-Koszucki

Robert Koszucki – kariera

Robert Koszucki jest absolwentem krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Jeszcze zanim ukończył Szkołę Teatralną zajmował się modelingiem. W 1997 roku zajął pierwsze miejsce w konkursie piękności dla mężczyzn Mister Poland. Rok później był reprezentantem Polski w konkursie międzynarodowym Mister World 1998, jednak nie dostał się do finałowej części konkursu.
Robert Koszucki zadebiutował w telewizji w roli Roberta Szwarca w serialu obyczajowym emitowanym na antenie telewizji Polsat pt. „Samo życie”. W serialu tym Koszucki grał do 2010 roku. Od 2003 do 2005 roku aktor grał w serialu „Fala zbrodni”. Od 2007 roku Koszucki wciela się w rolę Rafała Konicy w serialu „Na dobre i na złe”.
Inne filmy i seriale, w których zagrał Robert Koszucki to między innymi „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Kryminalni”, „Pierwsza miłość”, „Plebania”, „Och, Karol 2”, „Na krawędzi” i „Czas honoru”.

Na początku marca 2017 roku wziął udział w programie rozrywkowym „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, w którym jego partnerką na parkiecie była Hanna Żudziewicz. Para zajęła 10. miejsce odpadając w drugim odcinku show.

Robert Koszucki – życie prywatne

Żoną Roberta Koszuckiego jest Karolina Szykier–Koszucka, z którą ma córkę Leę. Aktor ma brata bliźniaka, Konrada Koszuckiego. Ten sekret rodzinny został ujawniony w 2014 roku. Robert Koszucki w jednym z wywiadów przyznał, że aż do matury byli z bratem nierozłączni. Po ukończeniu szkoły Konrad wyjechał do Portugalii, gdzie pracuje jako terapeuta. Robert Koszucki od najmłodszych lat żywi miłość do gór, a jego babcia Miłka Koszucka była słynną przewodniczką po Tatrach.

robert koszucki

Więcej o:

robert koszucki

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.