Robert Koszucki zaliczył zabawną wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Żona nie będzie zadowolona

Już pierwszego dnia pracy Roberta Koszuckiego w "Pytaniu na śniadanie" doszło do śmiesznej sytuacji. Mamy jednak nadzieję, że żonie nowego gospodarza nie zrobiło się przykro z tego powodu.

14 sierpnia Robert Koszucki zadebiutował w roli prowadzącego "Pytania na śniadanie" u boku Małgorzaty Opczowskiej. Choć zastępując uwielbianego przez widzów Łukasza Nowckiego, nie miał łatwego zadania, fani śniadaniówki powitali go bardzo ciepło i z entuzjazmem czekają na kolejne odcinki z jego udziałem. Rozpoczynający pracę Koszucki w programie odpowiadał też na pytania dociekliwych widzów. Niestety jedno, dotyczące ślubu, sprawiło mu pewne problemy.

Zobacz wideo Stockinger o bojkocie TVP

Robert Koszucki nie pamięta ważnego szczegółu ze ślubu

Aby widzowie mogli lepiej poznać nowego prowadzącego, pierwszego dnia pracy w "Pytaniu na śniadanie" Robert Koszucki zgodził się odpowiadać na pytania zadawane przez fanów w mediach społecznościowych. Jedno z nich dotyczyło ślubu, a konkretnie - piosenki, która wybrzmiała podczas pierwszego tańca. Niestety, niewinne, zadawałoby się, pytanie, wprowadziło prezentera w zakłopotanie. Okazuje się bowiem, że Koszucki tego momentu z wesela... nie pamięta. Przyznał jedynie, że na ślubie pierwszy raz z żoną tańczyli walca.

Robert Koszucki z żonąRobert Koszucki z żoną KAPiF

Kim jest żona Roberta Koszuckiego?

Miejmy nadzieję, że żona prezentera wybaczy mu tę drobną lukę w pamięci. Małżonkowie są już po ślubie naprawdę długo i są rodzicami nastoletniej córki Lei. Wybranką Roberta Koszuckiego jest Karolina Szykier-Koszucka, która w żaden sposób nie jest związana z show-biznesem. Żona nowego prowadzącego "Pytania na śniadanie" zajmuje się doradztwem strategicznym w obszarze komunikacji marketingowej i prowadzi własną agencję. Jest także wykładowczynią na Uniwersytecie Warszawskim.

Małżonkowie mieszkali na warszawskim Żoliborzu, jednak przeprowadzili się w pobliże Kampinosu, gdzie prowadzą ekologiczny dom. Koszucki w rozmowie z "Twoim Stylem" przyznał, że swojej ukochanej bardzo wiele zawdzięcza. "Duchowo i wizualnie moje życie bez niej byłoby ubogie, a ja nie poznałbym tak pięknego świata" - mówił o żonie. Więcej zdjęć nowego prowadzącego "Pytania na śniadanie" znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.