Jak Robert Koszucki radzi sobie w "Pytaniu na śniadanie"? Widzowie są zgodni jak nigdy

W połowie sierpnia do grona prowadzących "Pytania na śniadanie" dołączył Robert Koszucki. Zaledwie kilka godzin wystarczyło, aby fani śniadaniówki wyrobili sobie opinię na temat nowego gospodarza.

Producenci śniadaniówki TVP nie dali zbyt wiele czasu widzom do oswojenia się z myślą, że w "Pytaniu na śniadanie" pojawi się nowa osoba. Dołączenie Roberta Koszuckiego ogłoszono 13 sierpnia, a nowy prowadzący w programie zadebiutował już dzień później. Koszucki nie miał zresztą łatwego startu - w "Pytaniu na śniadanie" tworzy duet z Małgorzatą Opczowską i zastępuje uwielbianego przez widzów Łukasza Nowickiego. Mimo to fani śniadaniówki o nowym gospodarzu wypowiadają się w samych superlatywach.

Zobacz wideo Stockinger o "Klanie"

"Pytanie na śniadanie". Widzowie zachwyceni nowym prowadzącym

Opinie na temat pracy Roberta Koszuckiego na planie "Pytania na śniadanie" na fanpage'u programu zaczęły spływać już od samego rana. Nie ma wątpliwości, że widzowie debiutującego prowadzącego odebrali bardzo ciepło i uważają, iż poradził sobie z przejęciem pałeczki po Łukaszu Nowickim. "Superpara, Robert przystojny i sympatyczny", "Super Robert i Małgosia prowadzą program, spokojnie, nie wchodzą prowadzącym w zdanie (...). Tak powinien wyglądać program", "Panu Robertowi fajnie idzie prowadzenie, oby tak dalej" - czytamy. Więcej zdjęć Roberta Koszuckiego, który rozpoczyna właśnie przygodę z programem śniadaniowym, znajdziecie w galerii na górze strony.

Robert Koszucki ma już dość duże doświadczenie przed kamerą. W 2002 roku zadebiutował na ekranie rolą w serialu "Samo życie", a od 2003 do 2005 roku zyskał popularności dzięki serialowi Polsatu "Fala zbrodni". Koszucki najbardziej znany jest jednak z telenoweli "Na dobre i na złe", gdzie od 2007 roku wcielał się w postać doktora Rafała Konicy. Brał też udział w "Tańcu z gwiazdami" oraz w "Twoja twarz brzmi znajomo".

Nowi prowadzący "Pytania na śniadanie"

W programie śniadaniowym TVP w ostatnim czasie doszło do sporych przetasowań. Nie tylko Koszucki ma za sobą debiut w "Pytaniu na śniadanie" - 12 sierpnia w roli gospodarza widzowie pierwszy raz mogli obejrzeć także Roberta Rozmusa, który na ekranie partneruje Annie Popek. Oprócz nich w programie można oglądać dobrze znane duety, czyli Izabellę Krzan i Tomasza Kammela, Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego oraz Idę Nowakowską i Tomasza Wolnego. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.