Joanna Opozda remontuje mieszkanie. Dużo bieli, marmuru i drewna. Będzie luksusowo

Joanna Opozda od jakiegoś czas angażuje się w remont nowej posiadłości. Często pokazuje fanom kolejne etapy prac. Jak będzie wyglądało jej nowe mieszkanie?

Jakiś czas temu Joanna Opozda pochwaliła się kupnem nieruchomości. Postanowiła zainwestować w mieszkanie, w którym zamieszka wraz z synem Vincentem. 35-latka wyznała w jednym z wywiadów, że kosztowało ją to wszystkie oszczędności życia. Aktorka regularnie chwali się postępami w remoncie i aranżacji w mediach społecznościowych. Fani na jej profilu na Instagramie mogą śledzić kolejne etapy pracy. 

Zobacz wideo Joanna Opozda wyjaśnia zamieszanie dotyczące kawiarni: Nie zostałam wpuszczona

Jak będzie mieszkać Joanna Opozda? Aktorka regularnie chwali się zdjęciami

Wraz z ekipą Joanna Opozda dołożyła wszelkich starań, aby wykańczanie mieszkania szło po jej myśli. Ostatnio pochwaliła się nowymi detalami w pokojach. Zaprezentowała egzotyczną tapetę w pokoju syna. Pokazała także swoją sypialnię, w której znajdowały się tapety z nietypowymi wzorami. Obserwatorzy zobaczyli również skrawek kuchni. Wiadomo, że pomieszczenie zostanie utrzymane w białych kolorach. 

Mieszkanie Joanny OpozdyMieszkanie Joanny Opozdy fot. Instagram/@asiaopozda/screenshot

Nie jest to pierwszy raz, gdy Joanna Opozda pokazuje zakamarki posiadłości. Wiadomo, że na wizualizacjach aktorka zaplanowała przestronny salon z dużymi oknami, mnóstwo drewnianych elementów oraz marmurowych akcentów. Nie zabraknie także telewizora i konsoli. Więcej zdjęć mieszkania Joanny Opozdy znajdziecie w galerii na górze strony.

Joanna Opozda była załamana. Przez chwilę była zawiedziona efektami remontu, którego podjęli się fachowcy

Joanna Opozda wynajęła specjalną grupę fachowców, którzy zajęli się remontem mieszkania. Celebrytka liczyła na profesjonalne wykonanie usługi. Jak się okazało, nie wszystko poszło zgodnie z planem. Kobieta nie była zadowolona z efektów. "Słuchajcie, dzisiaj przeżyłam załamanie nerwowe. (...) Mam taką radę dla kobiet. Jak będziecie szły na spotkanie z waszym fachowcem, który ma robić wam mieszkanie, koniecznie weźcie ze sobą jakiegoś kolegę i udawajcie, że to jest wasz partner, bo kobiety bardzo często są oszukiwane. My się nie znamy na rzeczy. Dzisiaj zdałam sobie z tego sprawę. Płakałam kilka godzin, więc nie polecam" - wyznała na profilu w sieci. ZOBACZ TEŻ: Królikowski nie wywiązuje się z alimentów. Opozda: Potrafi zarobić 300 tysięcy w trzy tygodnie, dalej nie płaci

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.