Joanna Opozda oszukana przez fachowca. "Przeżyłam załamanie nerwowe". Ma radę dla kobiet

Joanna Opozda podzieliła się z fanami przykrą historią. Okazało się, że aktorka została oszukana przez fachowca. Postanowiła przestrzec szczególnie kobiety.

Joanna Opozda z powodzeniem łączy karierę i macierzyństwo. Aktorka jest samodzielną mamą i wychowuje rocznego Vincenta. Obecnie mnóstwo czasu celebrytki pochłania też wykańczanie wymarzonego domu. Ostatnio gwiazda podzieliła się nieprzyjemną historią z udziałem fachowców. Artystka ma przestrogę dla wszystkich kobiet, które decydują się na remont.

Zobacz wideo Joanna Opozda opowiedziała o problemach ze zdrowiem po ciąży i zaapelowała do fanek

Joanna Opozda oszukana przez fachowca. "Płakałam kilka godzin". Ma radę dla kobiet

Joanna Opozda na bieżąco relacjonuje na Instagramie postępy w wykańczaniu wymarzonego domu, w którym już wkrótce zamieszka wraz z Vincentem. Aktorka nie ukrywa, że remont wiąże się ze stresem i ogromnymi kosztami. Ostatnio celebrytka postanowiła podzielić się historią, która ma służyć za przestrogę dla kobiet. Okazało się, że gwiazda została oszukana przez fachowca.

Dzisiaj przeżyłam załamanie nerwowe, jak będę miała chwilę, to wam opowiem. Jak będziecie szły na spotkanie z fachowcem, który ma remontować wasz dom, który chcecie wykończyć same, to koniecznie, ale to koniecznie weźcie ze sobą jakiegoś kolegę i udawajcie, że to jest wasz partner, bo kobiety bardzo często są oszukiwane. Bo my się nie znamy na rzeczy. Dzisiaj zdałam sobie z tego sprawę i płakałam kilka godzin, więc nie polecam - podsumowała aktorka.

Joanna OpozdaJoanna Opozda Instagram/asiaopozda

Joanna Opozda nie zdradziła więcej szczegółów, jednak następnego dnia opublikowała na InstaStories relację, w którym przekazała fanom, że "już jest lepiej". Mamy nadzieję, że dalsze etapy remontu przebiegną bezproblemowo.

Joanna Opozda pokazała ogród w nowym domu. "Jak cudownie jest mieć swój kawałek zieleni"

W nowym domu Joanny Opozdy nie zabrakło ogrodu. Aktorka jest nim zachwycona i zdążyła już nawet zaaranżować przestrzeń. Na tarasie pojawiła się szara kanapa i przeszklony stół, a w roku zagościł popularny podwieszany fotel. "Jak cudownie jest mieć swój kawałek zieleni. Nawet nie wiecie, jak się cieszę ze swojego ogródka, w przyszłości chciałabym mieć dużo kwiatów, swoich warzyw i owoców. Nie wiem kiedy, nie wiem jak, ale dam radę" - napisała na Instagramie.