Eliza Trybała przerabia zdjęcia. Fani spojrzeli na stopy i ups. "Czy mnie oczy mylą?"

Eliza Trybała jest bardzo aktywna na Instagramie i kocha pokazywać się na upiększonych kadrach. Raz podczas przeróbki jeden element nie wyszedł zgodnie z planem, co szybko wychwycili internauci.

Eliza Trybała zasłynęła dzięki udziałowi w pierwszej edycji kontrowersyjnego programu "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy". W show poznała ukochanego Pawła "Trybsona" Trybałę, z którym wkrótce po zakończeniu show założyła rodzinę. Para w 2017 roku stanęła na ślubnym kobiercu i dziś wychowuje dwie córki. Dziś Trybsonowie, jak nazywani są w sieci, są popularnymi influencerami. Elizę na Instagramie obserwuje ponad 300 tysięcy osób, które mogą podpatrywać jej luksusowy styl życia. Oprócz zamiłowania do pięknych rzeczy, gwiazda "Warsaw Shore" uwielbia też piękne zdjęcia, które nieraz trzeba odpowiednio "podrasować". Nie za każdym razem się to udaje.

Zobacz wideo Czy Paweł i Eliza Trybała bali się, co ich córki kiedyś znajdą w internecie na ich temat?

Eliza Trybała zaliczyła wpadkę przy przeróbce zdjęcia. Fani zwrócili uwagę na... paznokcie

Influencerka pewnego razu opublikowała na Instagramie zdjęcia z wesela przyjaciół, na których pozuje w objęciach męża. Fani szybko zwrócili uwagę nie tylko na bardzo odważną kreację, ale i paznokcie u stóp. "Mama nigdy nie ma czasu pomalować drugiej nogi u stóp. Skąd ja to znam", "U jednej nogi pomalowane pazurki, a u drugiej?", "Elizka, w jednej stopie pomalowane paznokcie, w drugiej nie, czy mnie oczy mylą?" - pisały internautki w komentarzach. Sama zainteresowana postanowiła rozwiązać zagadkę i przyznała, że nałożyła na fotografie upiększający filtr, który jest wszystkiemu winien.

Haha, faktycznie, tak wygląda przez filtr na zdjęciu... Generalnie mam pomalowane wszystkie paznokcie w kolorze różowym - odparła Eliza Trybała.

Eliza Trybała na weselu przyjaciółki. Nie popisała się strojem

To nie pierwsza wpadka gwiazdy "Warsaw Shore" dotycząca wesel. Influencerka lubi pokazywać się w koronkowych i prześwitujących sukienkach, co często nie jest dobrze odbierane przez jej fanów. W ubiegłym roku także zarzucono jej, że przyćmiła samą pannę młodą. Na ślub przyjaciół wybrała kremową kreację bez ramiączek z długim tiulem, łudząco przypominającą suknię ślubną. Jak wyglądała, możecie zobaczyć TUTAJ. A więcej zdjęć Elizy Trybały znajdziecie w galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA