Cleo odchodzi z "The Voice Kids". Ujawniono, kto może zająć jej miejsce. To inna słynna piosenkarka

Cleo odchodzi z "The Voice Kids". Wokalistka była związana z kultowym show TVP od drugiej edycji. Ujawniono, kto może zająć jej miejsce. To dobrze znana piosenkarka.

"The Voice of Poland" to niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Program muzyczny doczekał się dwóch dodatkowych odsłon, edycji dla seniorów i dzieci. Wszystko wskazuje na to, że nad ostatnią wisi spore widmo zmian. Według najświeższych informacji w nowym sezonie "The Voice Kids" w roli jurorki nie zobaczymy Cleo. Popularna piosenkarka była związana z produkcją od drugiej edycji show. Wiemy, kto może ją zastąpić. 

Zobacz wideo Jak Cleo utrzymuje sylwetkę w dobrej kondycji? "Dużo koncertuję, to jest permanentne cardio!"

Cleo odchodzi z "The Voice Kids". Wiemy, kto może ją zastąpić 

Jakiś czas temu z "The Voice Kids" pożegnał się uwielbiany przez widzów Dawid Kwiatkowski. O swojej decyzji wokalista poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi "Well done Dawid, twoja misja w tym programie się zakończyła", a serca słucham jak babci" - napisał. Jak podaje portal Pudelek, miejsce piosenkarza ma zająć Marina Łuczenko-Szczęsna. O tym, że wzięła już udział w zdjęciach próbnych i jakie ma wymagania informował też wcześniej Plotek.

Na tym jednak zmiany się nie zakończą. Jak dowiedział się portal Pudelek, w nowej odsłonie formatu nie zobaczymy Cleo. "To prawda, Cleo nie wystąpi w najnowszym sezonie "The Voice Kids". Jej miejsce zajmie inna znana artystka" - przekazał informator Pudelka. Według wstępnych ustaleń wokalistka miała sama podjąć decyzję o opuszczeniu show, a produkcja nie spodziewała się takiego manewru. Jak informuje portal, do obsady programu najprawdopodobniej dołączy Natasza Urbańska. Sama zainteresowana, jak na razie nie zabrała głosu w sprawie. 

"The Voice Kids". Kiedy najnowsza edycja trafi na antenę?

Przesłuchania w ciemno do siódmej edycji "The Voice Kids" mają rozpocząć się w sierpniu bieżącego roku. Z kolei na początku 2024 roku odcinki mają trafić do emisji. Przypominamy, że przez ostatnie cztery lata skład jury nie ulegał zmianie. Dlatego najnowsza edycja z pewnością wywoła jeszcze masę skrajnych emocji. O dalszych zwrotach w sprawie będziemy na bieżąco informować. Zdjęcia Cleo, a także nowych jurorek, znajdziecie w galerii na górze strony.

Baron, Cleo, Dawid KwiatkowskiBaron, Cleo, Dawid Kwiatkowski KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.