Znamy wymagania Mariny, by zgodziła się zostać jurorką "The Voice Kids". "Podobne ma Edyta Górniak" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Marina Łuczenko-Szczęsna negocjuje udział w siódmej edycji "The Voice Kids". Piosenkarka jest już po pierwszych zdjęciach próbnych. Gdyby udało się jej wygrać casting na nową jurorkę show, Plotek dowiedział się, co produkcja show musi jej zagwarantować w umowie. To sprawdzony patent Edyty Górniak.

Plotek jako pierwszy ogłosił, że Marina Łuczenko-Szczęsna jest po zdjęciach próbnych do "The Voice Kids", na których walczyła z Natalią Nykiel. Przesłuchania w ciemno do programu będą nagrywane w dniach 21-25 sierpnia. Jeśli produkcja zdecyduje się, by wolny fotel jurorski po Dawidzie Kwiatkowskim zajęła żoną znanego bramkarza, będzie musiała zagwarantować jej szereg udogodnień. Plotek poznał szczegóły najważniejszych jej wymagań.

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Wymagania Mariny by mogła być jurorką w "The Voice Kids"

Marina Łuczenko-Szczęsna na co dzień mieszka w Turynie. Dlatego by pojawić się na planie muzycznego show TVP2, będzie musiała specjalnie przylecieć do Polski. Wokalistka nie chce tego - co jest zrozumiałe - robić na własny koszt. A zamieszkanie na dłużej w naszym kraju nie wchodzi w grę, by nie narażać się na rozłąkę z ukochanym, który gra w Juventusie. Postawiła więc sprawę jasno i ma nadzieję, że w razie zdecydowania się na nią, to co jest dla niej ważne, zostanie przez produkcję zagwarantowane.

Marina poinformowała produkcję, że będzie jej trzeba opłacać przeloty w obydwie strony. Poza tym chciałaby mieć zapewnione noclegi w hotelu na Krakowskim Przedmieście w Warszawie, by po planie nie musiała się o nic martwić i mogła wypoczywać w spokoju. Zaangażowanie jej wymaga dobrej logistyki, by jednak wydać na tzw. dodatkowe koszty możliwie jak najmniej pieniędzy - opowiada nasze źródło z produkcji.

Marina Łuczenko-SzczęsnaMarina Łuczenko-Szczęsna Fot. Kapif.pl

Edyta Górniak prosi o podobne rzeczy jak Marina

Marina Łuczenko-Szczęsna nie jest odosobniona w swoich wymaganiach. Producenci programów TVP czy widowisk są przyzwyczajeni do identycznych żądań ze strony Edyty Górniak, która od dawna nie mieszka w Warszawie, gdzie powstaje m.in. "The Voice of Poland" czy "The Voice Kids", gdzie była jurorką. "Edyta ma podobne wymagania. Nieraz opłacaliśmy jej przeloty z przeróżnych miejsc na świecie czy luksusowe hotele w Warszawie. Jesteśmy do tego przyzwyczajeni, choć nie zawsze jest to łatwe do spełnienia" - dodaje nasz informator zaznajomiony z kontraktami i wymaganiami gwiazd TVP. Najnowsze zdjęcia Mariny Łuczenko-Szczęsnej znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.