Koterski pokłócił się z Wojewódzkim. Dostało się też Chylińskiej i Foremniak

Michał Koterski pojawił się jako gość w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Mimo merytorycznej początkowo rozmowy nie obyło się bez uszczypiwości i nawiązań do przeszłości. Panowie nie szczędzili sobie słów prawdy i otwarcie powiedzieli o swoich odczuciach.

W podcaście "WojewódzkiKędzierski" pojawił się Michał Koterski. W pewnym momencie doszło do mało przyjemnej sytuacji - prowadzący przywołał dawny konflikt z Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską aby zasugerować, że aktor kłamie. Ten skwitował wypowiedź dziennikarza w niezwykle dosadny sposób. Nie zostawił na nim suchej nitki.

Zobacz wideo Ata Postek o wizycie u Kuby Wojewódzkiego. "Zaatakował mnie o Piotra Kukulskiego"

Michał Koterski powołał się na dawne fakty, aby odgryźć się Kubie Wojewódzkiemu. Nie przebierał w słowach

Początkowo spotkanie w studiu przebiegało w przyjaznej i pełnej pozytywnej energii atmosferze. Zdaje się, że zarówno gość, jak i prowadzący nie spodziewali się napięcia, które wynikło w trakcie nagrania. Rozmowa zaczęła się od sporej dawki informacji o książce Michała Koterskiego "Michał Koterski. To już moje ostatnie życie". Następnie panowie przeszli do dyskusji o przeszłości. Wtedy zrobiło się naprawdę gorąco.

Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Chylińskiej i Foremniak. Dziennikarz przywołał nieprzyjemne zajście i wciąż broni swojego zdania

Kuba Wojewódzki stwierdził, że Michał Koterski w swojej książce dokonał pewnego rodzaju cenzury. Opisał zdarzenia tak, jak sam chciałby je widzieć. Dziennikarz napomniał o tym, że nie pojawiło się ani jedno słowo o tym, że aktor przez tygodnie stołował się w jednej z warszawskich restauracji na jego rachunek. Szalę goryczy przelały sprawy zawodowe - do prawdziwego starcia między panami doszło w momencie dyskusji o premierze programu Koterskiego. Aktor wyjawił, że przed emisją zdradził Wojewódzkiemu, że jego gościem będzie Przemysław Saleta. Chwilę później okazało się, że bokser przyjął zaproszenie do wcześniejszego nagrania programu "Kuba Wojewódzki". Oczywistym więc zdaje się fakt, że Wojewódzki ubiegł Koterskiego.

Zachowałeś się jak wytworny gracz. Nie mam do ciebie o to pretensji. Oczywiście, ty możesz mieć do mnie pretensje, że zapłaciłeś za mnie rachunek. Jeśli tak, to ja cię przepraszam, mogę ci oddać pieniądze za te rachunki, nie ma problemu. Potrafię przyznać się do błędu - stwierdził Michał Koterski.

Dziennikarz postanowił nie zostawić tak mocnych zarzutów bez odpowiedzi. Nie przebierając w słowach przywołał zdarzenie z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak. Stwierdził, że absolutnie nie bał się nowego programu Koterskiego i nie był on dla niego żadną konkurencją.

Ta sytuacja przypomina mi sytuację z Agnieszką Chylińską i Małgosią Foremniak. Pamiętamy pewne fakty zupełnie różnie. Jeśli postrzegałeś mnie, mój program, który był rozpędzony, przeszedł do TVN i miał duże powodzenie, jako konkurencję, że zaprosiłem Przemka Saletę do swojego programu, bo się bałem twojego programu, to myślę, że powinieneś napisać w tej książce jedno ważne zdanie: narkoman nigdy nie będzie twoim lojalnym przyjacielem - odpowiedział Kuba Wojewódzki.

Mimo bardzo gęstej atmosfery w studiu mężczyźni rozstali się w pokojowych nastrojach i nie chowali w sobie urazy. Obaj zgodnie przyznali, że nigdy nie byli prawdziwymi przyjaciółmi. Każdy z nich wybrał swoją drogę i nie zważał na drugiego. W wieloletniej relacji zabrakło szczerości, zrozumienia i chęci pomocy. Przy walce z nałogiem czynniki te są niezwykle pomocne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.