Magda Gessler nie gotowała w te święta. Wybrała inne rozwiązanie. Fani zwracają uwagę na dwa szczegóły

Magda Gessler podzieliła się wielkanocną relacją na Instagramie. Tym razem nie spędzała świąt w domu.

Święta wielkanocne wiążą się nie tylko z duchowymi przeżyciami i licznymi rodzinnymi spotkaniami, lecz także masą przedświątecznych przygotowań. Magda Gessler jako wielkiej sławy restauratorka wie o tym najlepiej. W związku z tym już jakiś czas temu zdecydowała się podzielić kilkoma sprawdzonymi przepisami. Okazuje się, że królowa polskiej gastronomii do żurku dodaje grzybów, a w sałatce jarzynowej radzi unikać cebuli. Wydawać by się mogło, że cała rodzina Gesslerów spotka się w domu przy świątecznym stole. Tym razem postawili jednak na zdecydowanie inne rozwiązanie. 

Zobacz wideo "Syrenka Magda" Gessler wypoczywa na jachcie. "Arielka ma konkurencje!"

Magda Gessler nie gotowała w święta. Z całą rodziną wybrała się do restauracji 

Magda Gessler aktywnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. Celebrytka bardzo często publikuje relacje - w ten sposób stara się trzymać kontakt z fanami i na bieżąco uchyla im rąbka tajemnicy zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Magda Gessler skrupulatnie relacjonowała przedświąteczny czas. Przy okazji wyszło na jaw, że rodzina Gesslerów nie spędza Wielkanocy w domu. Wspólnie wybrali się do ekskluzywnej restauracji

Magda Gessler opublikowała na Instagramie krótkie nagranie ze świątecznej biesiady. Na udostępnionym filmie możemy dostrzec wyszukany wystrój eleganckiej restauracji. Szczególnie w oczy rzucają się olbrzymie okna z pięknym widokiem. Oprócz tego możemy zauważyć siedzącą naprzeciwko Larę Gessler, obok niej znajduje się mąż Piotr Szeląg oraz brat Tadeusz Müller. Nie brakuje również najmłodszych członków rodziny. Nena ma na sobie uroczą żółtą stylizację, a Bernard odpoczywa w wózku. W tle słychać toczące się rozmowy oraz stukanie jajkami.  

 

Pod udostępnionym filmem pojawiły się liczne komentarze. Okazuje się, że uwadze czujnych internautów nie może przejść żaden, nawet najmniejszy szczegół. Na początku wpadł im w oko wygląd małej dziewczynki. Zasypali ją komplementami. "Nena jest jak dama", "Wnusia super! Tak jak babcia" - pisali. Później zainteresowali się charakterystycznym dźwiękiem, a mianowicie stukaniem jajek, które wpisuje się w jedną z wielkanocnych tradycji. "U nas też było stukanie jajkami", "My w domu od zawsze stukamy jajkami w święta" - czytamy w komentarzach na Instagramie

Fani oburzeni słowami Magdy Gessler w "Kuchennych rewolucjach"

Magda Gessler od 13 lat prowadzi słynny program "Kuchenne rewolucje" emitowany na antenie TVN. Restauratorka znana jest z dość nieszablonowych rozwiązań. W trakcie nagrań nie brakuje ostrych słów krytyki i niespodziewanych rzutów talerzami. Zazwyczaj jej uwagi są trafne, a finałowa kolacja cieszy się spektakularnym sukcesem. W jednym z ostatnich odcinków nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. Fanów oburzył jeden z komentarzy, który restauratorka skierowała w stronę córki właścicieli. Magda Gessler bez owijania w bawełnę zasugerowała młodej dziewczynie, że jej waga jest niestosowna.  Internauci nie kryli oburzenia. Zarzucali jej, że tym razem pozwoliła sobie na zbyt wiele i posunęła się za daleko. Zobacz też: Magda Gessler na starym zdjęciu z prawdziwymi włosami. Miała ich kilka razy mniej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.