"Kuchenne rewolucje". Zrobili podobiznę Magdy Gessler. Tego się nie spodziewała. "Włosy ma ładniejsze"

Magda Gessler tym razem w "Kuchennych rewolucjach" ratowała restaurację w Witnicy. Kucharze postanowili nieco zażartować z królowej kulinariów. Zobaczcie, jak zareagowała.

W nowym odcinku "Kuchennych rewolucji" poznaliśmy małżeństwo, które wspólnie prowadzi restaurację w Witnicy (woj. lubuskie). Młodzi właściciele byli na skraju wytrzymałości psychicznej i finansowej. Polało się wiele łez. Na kuchni działo się wiele, ale jeden szczegół zwrócił uwagę Magdy Gessler. Nie omieszkała skomentować swojej podobizny zrobionej przez kucharzy z... pora.

Zobacz wideo Sylwia Peretti chciała wyjaśnić z Magdą Gessler nieudane "Kuchenne rewolucje": Powiedziała, że już zakończyliśmy nagrania

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler była zaskoczona białym wystrojem. "Jak w prosektorium"

37-letnia Kamila prowadziła wcześniej biuro rachunkowe, jednak nie spełniała się w zawodzie. Długo marzyła o upatrzonej wcześniej restauracji i hotelu w Witnicy. Pewnego dnia udało jej się zrealizować marzenie i przejęła przybytek po poprzednim właścicielu, któremu wcześniej prowadziła księgowość. Jej mąż także porzucił swoją działalność i także zajął się pomocą w biznesie. Jednak restauracja świeciła pustkami, a zła sytuacja finansowa i nadmiar pracy doprowadziły do tego, że młoda właścicielka wylądowała w szpitalu - kilka miesięcy przed "Kuchennymi rewolucjami" przeszła zawał serca. Magda Gessler zgodziła się pomóc, ale na początku nie była zachwycona ani wystrojem, ani podejściem właścicieli.

Nawet gdybym była bardzo głodna, to nie chciałabym tu jeść. To miejsce niczym nie zaprasza. Jezu, jak tu biało, jak na weselu... Co u was tak biało? Okropne te krzesła, jak w jakimś prosektorium - skomentowała na wejściu.

"Kuchenne rewolucje". Kucharze zrobili podobiznę Magdy Gessler. "Jestem ładniejsza"

Serwowane dania nie były najgorsze, ale restauratorka wyczuła w nich mnóstwo cukru. Okazało się, że kucharz jest także cukiernikiem. Oczywiście nie obyło się bez inspekcji w kuchni. Kiedy Gessler weszła zapoznać się z personelem, na jednej z półek dostrzegła... podobiznę samej siebie. Kukiełka została wykonana z pora. Miała nawet blond loki. "To jestem ja?" - zapytała Magda Gessler i odparła: "Ładniejsza jestem".

Na pewno ma (prawdziwa Gessler - przyp. red.) ładniejsze włosy. Te już trochę się wysuszyły - powiedziały panie pracujące w kuchni. - Ta Magda już z nami tydzień jest, to nie dziwne, że trochę się wysłużyła i wyschła.

W 'Kuchennych rewolucjach' kucharze zrobili żart z Magdy GesslerW 'Kuchennych rewolucjach' kucharze zrobili żart z Magdy Gessler fot. 'Kuchenne rewolucje'/Player.pl

Restauratorka nie kryła urazy za ten żart. A jak można było się domyślić w kwestii rewolucji - białe ściany i krzesła zamieniła na ciemniejsze barwy. Wnętrza stały się bardziej przytulne. Nowa nazwa "Je... Je... Jeleń" sugerowała od razu menu. W karcie znalazła się dziczyzna. Kolacja się udała, a po powrocie restauratorki po kilku tygodniach okazało się, że klientów przybyło, a dania są równie dobre jak podczas gotowania z Magdą Gessler. Właściciele z kolei wprowadzili zmiany w zarządzaniu - Patryk, mąż Kamili, postanowił wrócić do swojej pasji, którą jest motoryzacja. Pieczę nad biznesem całkowicie przejęła właścicielka. Więcej zdjęć z tego odcinka "Kuchennych rewolucji" w galerii na górze strony. ZOBACZ TEŻ: "Kuchenne rewolucje". Dla restauracji sprzedała dom i warsztat męża. Spontaniczna decyzja przeraziła rodzinę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.