Włosy Magdy Gessler "padły". "Przed snem, po burzy"

Magda Gessler wrzuciła do sieci zdjęcie, gdzie ma przymrużone oczy. Opis oraz fotografia bardzo zaciekawiły fanów. Niektórzy porównali ją nawet do Shakiry.

Magda Gessler chętnie dzieli się z fanami kadrami w mediach społecznościowych. Publikuje w sieci ujęcia z planu "Kuchennych rewolucji" oraz z życia prywatnego. Tym razem restauratorka pochwaliła się zdjęciem z ciekawej perspektywy, na którym wygląda bardzo nonszalancko. Pod fotografią na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy. W jednym z nich Magda Gessler została przyrównana do Shakiry. 

Zobacz wideo Sprawdzamy pączki od Magdy Gessler. Cena w tym roku kosmiczna

Magda Gessler czaruje na dobranoc. Podzieliła się z fanami niecodziennym wyznaniem

Magda Gessler jest znana ze wrzucania do sieci oryginalnych postów. Tym razem nie mogło być inaczej i kolejny raz pokazała finezyjną fotografię z niecodziennym podpisem. Restauratorka pochwaliła się zdjęciem w ciekawym makijażu i z przymrużonymi oczami, i opatrzyła je zwariowanym opisem w charakterystycznym dla siebie stylu. Jej wizerunek różnił się od tego, który mogliśmy zaobserwować w "Kuchennych rewolucjach".

Wczoraj przed snem, po burzy… Włosy padły? Ale lubię taką burzę na głowie… - napisała enigmatycznie.
 

Magda Gessler - humor

Restauratorka i osobowość telewizyjna odpowiedzialna za prowadzenie show "Kuchenne rewolucje" przez lata dała się poznać widzom jako barwny ptak polskiej sceny kulinarnej. Gessler często żartuje w programie, ale też bywają momenty, że wybucha ze złości. Ostatnio pokazała jednak, że nie ma do siebie sporego dystansu, kiedy kucharze zrobili jej "warzywną podobiznę", a restauratorka im odparowała, że jest od niej ładniejsza. Było widać po Magdzie Gessler, że uraził ja ten żart i uznała go za nietrafiony. 

Więcej o: