Magda Gessler na starym zdjęciu z prawdziwymi włosami. Miała ich kilka razy mniej

Fryzura Magdy Gessler od lat budzi niemałe kontrowersje. Jedni zarzucają restauratorce noszenie peruki, drudzy twierdzą, że naturalne pukle Magdy są proste jak druty. Na zdjęciu sprzed lat widzimy, jak wyglądają prawdziwe włosy gwiazdy.

Magda Gessler stała się ikoną telewizji dzięki prowadzeniu "Kuchennych rewolucji", które wystartowały w 2010 roku. Od tego momentu restauratorka trafiła do pierwszej ligi rodzimych gwiazd. Niemal od pierwszego momentu pojawienia się Gessler na salonach, tematem dyskusji jest jej fryzura. Czy gwiazda nosi perukę, a może doczepia włosy? Odpowiedzią są stare zdjęcia.

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

W czym tkwi sekret stylu księżnej Kate? Jest wierna pięciu prostym trikom W czym tkwi sekret stylu księżnej Kate? Jest wierna pięciu prostym trikom

Magda Gessler nosi perukę? Stare zdjęcia zdradzają prawdę

Na instagramowym profilu tele.nostalgia znajdziemy zdjęcie Magdy Gessler wykonane na dziesięć lat przed startem "Kuchennych rewolucji". Restauratorka pozowała przy stole w swoim lokalu "U Fukiera". Uwagę zwraca jej fryzura - Gessler na początku XXI wieku nosiła krótkie włosy. Wyraźnie widać, że pukle się kręcą, jednak niegdyś ich objętość była zdecydowanie mniejsza.

Teraz ma więcej włosów - zauważyli internauci.
 

Sama Magda Gessler zabrała już głos w sprawie swojej fryzury. Stanowczo zaprzecza doniesieniom o peruce czy doczepach. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" twierdzi, że jedynie dokręca swoje naturalne włosy, by nadać im sprężystości.

Stylista zdradził sekrety fryzury Magdy Gessler

Innego zdania jest stylista, który kiedyś współpracował z gwiazdą. W rozmowie z "Faktem" dwa lata temu przyznał, że fryzjerzy sprowadzają dla Gessler specjalne doczepki z Azji, a naturalne włosy restauratorki są w słabej kondycji.

Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan o powrocie do TVP. Mówi o nowym prezesie

Jej włosy są słabe i marne. Ma ich bardzo mało i właściwie nie wychodzi bez doczepek - powiedział dziennikarzom. (...) Magda zgadza się tylko na naturalne doczepki, które sprowadza się dla niej z Azji, gdzie oddawanie włosów na peruki to niezły sposób na zarobek. Kiedyś zrobiła awanturę, gdy zaproponowano jej polski odpowiednik ze sztucznych włosów - powiedział tabloidowi stylista.

Ostatnio stan włosów Magdy Gessler chciał sprawdzić uczestnik "MasterChefa Junior". Sprawdźcie, jaki werdykt wydał.

Więcej o: