Chłopiec pociągnął Magdę Gessler za włosy i ocenił, czy są prawdziwe. Surowa opinia

Uczestnik programu "MasterChef Junior" zdobył się na zaskakujący gest. Zafascynowany bujnymi lokami Magdy Gessler skorzystał z okazji i dotknął jej włosów.

Burza blond loków to znak rozpoznawalny Magdy Gessler. Przez lata pukle były dłuższe, krótsze, nieco mniej lub bardziej skręcone, ale dziś trudno wyobrazić sobie restauratorkę z prostymi włosami. Fryzura Gessler cały czas jest niezwykle bujna i gęsta, przez co sporo osób podejrzewa gwiazdę o noszenie doczepów. Jeden z uczestników "MasterChefa Juniora" zaprzecza jednak tej teorii.

Zobacz wideo Peretti o udziale w "Kuchennych rewolucjach"

Uczestnik "MasterChef Junior" o włosach Magdy Gessler. Stwierdził, że są suche

Magda Gessler podbiła nie tylko polski rynek kulinarny, ale też telewizyjny. Restauratorka od lat przeprowadza "Kuchenne rewolucje", a także jest jurorką w programie "MasterChef". Kreatorka smaku i stylu nie podjęła się tej funkcji w dziecięcej odsłonie kulinarnego show, ale w drugim odcinku ósmego sezonu "MasterChefa Juniora" pojawiła się jako gościni specjalna.

Szybko okazało się, że młodzi adepci sztuki kulinarnej przepadają za Gessler, a gdy tylko zobaczyli ją w telewizyjnym studiu, rzucili się jej na szyję. Wszyscy - poza jednym z uczestników. 12-letni Bartek bardziej niż samą Gessler był zainteresowany jej włosami. Chłopiec pociągnął ją za jeden z loków, co zarejestrowały kamery.

'MasterChef Junior''MasterChef Junior' TVN

Skubnąłem jej włosy i tak troszkę ścisnąłem. Wydawały się całkiem prawdziwe - stwierdził.

Surowo ocenił jednak ich kondycję.

Powinny być troszkę bardziej nawilżone, bo były trochę suche, ale lśniły jak te złote skrzynki - dodał.

Uczestnik "MasterChefa Juniora" przemyśleniami na temat włosów podzielił się z samą zainteresowaną.

Spodziewałem się, że te loki będą takie mniej bujne, a one z każdym razem są większe i większe - wyznał.

Magda Gessler uwagę chłopca przyjęła z dużym rozbawieniem i stwierdziła, że kiedyś jej fryzura była bardziej okazała. Restauratorka dodała, że wyłysiała nieco z wiekiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.