Lewandowska kibicuje z Rozenek na loży VIP. "Perfekcyjna" żywo gestykulowała. Jest też Marina i siostra Lewego

Anna Lewandowska specjalnie wróciła do Polski, aby kibicować naszej drużynie podczas meczu z Albanią. Na trybunach miała okazję zamienić kilka słów z Małgorzatą Rozenek.

Anna Lewandowska już od rana informowała na Instagramie, że po intensywnym poranku w Barcelonie wybiera się na lotnisko, aby wieczorem kibicować Robertowi Lewandowskiemu i reprezentacji Polski podczas meczu z Albanią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na zdjęciach z wydarzenia widzimy, że towarzyszyła jej także siostra piłkarza, Milena Lewandowska-Miros. Na trybunach nie zabrakło również Małgorzaty Rozenek, która przyjechała na mecz razem z Radosławem Majdanem oraz Omeny Mensah. Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz wideo Anna Lewandowska we wzruszającym filmiku

Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek na meczu Polska-Albania

Anna Lewandowska tym razem na mecz wybrała elegancką stylizację, składającą się z czarnego topu i spodni, wysokich kozaków oraz modnej, skórzanej kurtki. Gotową stylizacją pochwaliła się wcześniej na Instagramie. Okazuje się, że miejsce na trybunach niedaleko "Lewej" miała Małgorzata Rozenek, która również postanowiła obserwować zmagania Biało-Czerwonych. Prowadząca "Dzień dobry TVN" miała na sobie czarny płaszcz oraz kolorową koszulę w kratę. Panie zostały sfotografowane podczas wspólnej pogawędki. "Perfekcyjna" tłumaczyła coś "Lewej", żywo przy tym gestykulując. 

Małgorzata Rozenek, Anna LewandowskaMałgorzata Rozenek, Anna Lewandowska East News

Anna Lewandowska na meczu z siostrą Roberta Lewandowskiego

W gronie kibicek znalazła się także siostra Roberta Lewandowskiego, która często wspiera brata, gdy prezentuje on swoje umiejętności na boisku i przyjaźni się z jego żoną. Milena Lewandowska-Miros na mecz wybrała luźny płaszcz w jasnym kolorze. Na trybunach mogliśmy dostrzec także Omenę Mensah, która oprócz ciepłego, białego płaszcza miała zawiązany na szyi szalik w biało-czerwonych barwach. Na meczu, jednak nie w loży VIP kibicowały także Marina Łuczenko-Szczęsna i Patricia Kazadi. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.