Natalia Siwiec szczerze o duchowej pasji. "Tak, praktykuję okultyzm"

Natalia Siwiec robi 200 podskoków dziennie, praktykuje okultyzm i potrafi wywołać świadomy sen. O wszystkich tych tematach opowiedziała na Instagramie w rozmowie z fanami. Przy okazji oberwało się Kościołowi i kartom Tarota.

Natalia Siwiec w przerwach od relacji z bajkowego życia w meksykańskim Tulum znalazła chwilę dla fanów. Na Instagramie zorganizowała serię pytań i odpowiedzi i poruszyła kilka kontrowersyjnych kwestii. Wypowiedziała się m.in. na temat palenia marihuany i okultyzmu. Celebrytka zdradziła, jakie rytuały codziennie wykonuje i jaki ma stosunek do wróżenia z kart Tarota. Opowiedziała także, jak wywołuje świadomy sen. Jesteście ciekawi jej odpowiedzi? Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju spirytualistyczny seans. 

Zobacz wideo Natalia Siwiec zapewniła córce atrakcje. Mia płacze i krzyczy

Natalia Siwiec zdradziła, czy pije alkohol i co sądzi o marihuanie. "Każdy jest odpowiedzialny za swoje ciało"

Fani Natalii Siwiec wreszcie mogli zaspokoić ciekawość i zapytać ją na Instagramie o najbardziej interesujące ich kwestie. Na pierwszy ogień padło pytanie o alkohol i palenie marihuany. W temacie spożywania procentowych trunków celebrytka wyznała, że pije ekstremalnie rzadko. Podkreśliła też, że nie lubi pijanych ludzi. Alkohol spożywa sporadycznie, raczej dla samych wrażeń smakowych niż potrzeby odurzenia się. W kwestii marihuany podkreśliła, że to niezależna decyzja każdego człowieka, który jest odpowiedzialny za swoje ciało i głowę. Wspomniała badania o szkodliwości substancji, ale stwierdziła, że jej zdaniem sporadyczne palenie jest w porządku. 

Badania pokazują, że regularne palenie marihuany niszczy neurony bardziej niż alkohol i ludzie stają się po pewnym czasie bardziej agresywni i wycofani (oczywiście alkohol pozostaje nadal najgorszą substancją niszczącą zdrowie). Okazjonalnie dla mnie jest ok. Regularnie, jak wszystko - lepiej nie, ale każdy jest odpowiedzialny za swoje ciało i sam sobie decyduje, co z nim robi - podkreśliła.

Natalia Siwiec zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi z fanamiNatalia Siwiec zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi z fanami fot. instagram.com/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec o praktykowaniu okultyzmu

Obserwatorzy Natalii Siwiec poruszyli także temat okultyzmu. Celebrytka bez wahania zdradziła swoją opinię na ten temat. Stwierdziła, że Kościół utożsamił okultyzm z satanizmem. Jej zdaniem, ta praktyka jest zupełnie nieszkodliwa. Wyznała, jakie działania okultystyczne są obecne w jej życiu. Poruszyła także kwestię odprawiania czarów. Dla Natalii Siwiec ma to na celu rozwój własnej świadomości.

Słowo 'okultyzm' kojarzy się jakoś źle. Od lat Kościół Katolicki wmawiał nam, że okultyzm=satanizm. Tak, praktykuję okultyzm, czyli np. medytuję, byłam u astrologa, numerologa, rozwijam swoją intuicję, np. rozwijam siebie i swoją świadomość na różne sposoby. Dążę do bycia najlepszą i najbardziej kochającą wersją siebie, dla siebie i innych. Czy odprawiam jakieś czary? Jeśli zapalenie świeczki czy palo santo, by oczyścić energię w domu to czary, to tak - tłumaczy.

Natalia Siwiec zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi z fanamiNatalia Siwiec zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi z fanami fot. instagram.com/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec o kartach Tarota i wywoływaniu świadomego snu

Podczas sesji pytań i odpowiedzi zdradziła, jaki rytuał wykonuje każdego ranka. Celebrytka, aby lepiej zacząć dzień, wykonuje 200 energicznych podskoków. Po co? Aby pobudzić krążenie krwi. To niejedyna ciekawostka. Siwiec opowiedziała też, jaki ma stosunek do kart tarota. Nie poleca go osobom zagubionym w życiu, bo siła sugestii kart może sporo w ich umysłach namieszać. Sama praktykuje tarota do pracy z emocjami. 

Natalia Siwiec zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi z fanamiNatalia Siwiec zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi z fanami fot. instagram.com/nataliasiwiec.official

Jeśli chodzi o tarota, którego u mnie mogliście widzieć, to nie jest normalny tarot, który ma służyć przewidywaniu przyszłości, tylko tarot do pracy z emocjami. Tarota zwykłego nie lubię i jeśli nie jesteś silna psychicznie i świadoma tego, że to ty kierujesz swoim życiem, to bym nie polecała. Zawsze jest ktoś, kto zasieje ziarno niepewności nawet, jak jesteś silna, może to wszystko pogmatwać, bo siła naszego umysłu jest gigantyczna, więc lepiej dbać o jego higienę - wyznała.

Natalia Siwiec jest przekonana, że praktykowanie okultyzmu i układanie kart Tarota wiąże się z wieloma korzyściami. Modelka wierzy w skuteczność tych praktyk. Jej wyznania z pewnością wywołały duże poruszenie. Wiele osób uważa, że tego typu działania są kontrowersyjne. Co sądzicie o przemyśleniach Natalii Siwiec? Podzielacie jej zdanie? ZOBACZ TEŻ: Natalia Siwiec pozuje w skąpym bikini, ale całe show skradł jej mąż. Fani nie dowierzają. Ale zmiana!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.