Natalia Siwiec pozuje w skąpym bikini, ale całe show skradł jej mąż. Fani nie dowierzają. Ale zmiana!

Natalia Siwiec opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, do której zapozowała z ukochanym. Mariusz Raduszewski w ostatnim czasie przeszedł dużą metamorfozę, która została zauważona przez czujnych obserwatorów.

Natalia Siwiec od kilkunastu już lat jest partnerką Mariusza Raduszewskiego. Para od jakiegoś czasu rzadko bywa w Polsce. Zakupili willę w Meksyku, a ostatnio zwiedzają Kostarykę. To właśnie tam zostały wykonane zdjęcia, które poruszyły fanów Natalii.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi - szybkie strzały. Woli wakacje z Lipińską czy Siwiec?

Mariusz Raduszewski nie przypomina siebie! "Szczypiorek się z niego zrobił"

Na fotografii Miss Euro 2012 pozuje u boku męża. Para na czas wykonywania zdjęcia zastygła w uroczym pocałunku. Nie sposób nie zwrócić uwagi na zgrabne ciało modelki, które zostało podkreślone odważnym bikini, ale to jednak nie walory Siwiec grały tym razem pierwsze skrzypce.

Fani zwrócili uwagę na mocno wyszczuploną sylwetkę Mariusza Raduszewskiego. Ukochany Natalii Siwiec najwyraźniej poszedł w ślady żony i przerzucił się na bardziej lekkostrawną kuchnię. Efekty są powalające, a internauci nie kryli zachwytu.

Z tego męża to została połowa, szczypiorek się z niego zrobił.
Ale pani mąż zrzucił. Jakąś szczególną dietę stosował? Odmłodniał od razu.
Kurcze, ale mąż wyszczuplał! Piękna, świetlana para - czytamy w komentarzach na Instagramie.
 

Dieta Natalii Siwiec. Z pewnego składnika zrezygnowała całkowicie

Natalia Siwiec wielokrotnie wspominała, że sekretem jej sylwetki jest zrównoważona dieta. Modelka jada dwa duże posiłki dziennie, a pomiędzy nimi spożywa małe przekąski. Od czasu do czasu pozwala sobie jednak na słodycze, czy słone smakołyki. Jakiś czas temu zrezygnowała także z jedzenia mięsa. Jak ognia unika za to słodkich i kalorycznych napoi.

Jak podoba wam się przemiana Mariusza Raduszewskiego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.