Anna Wendzikowska poinformowała o problemach zdrowotnych. "Życie mnie nieco przerasta"

Anna Wendzikowska od dłuższego czasu nie może się wykurować. Wrzuciła zdjęcie, pod którym pisze o chorobie. Okazuje się, że jej córka też ma problemy zdrowotne.

Anna Wendzikowska była na egzotycznych wakacjach za granicą. Tym razem za cel podróży wybrała sobie słoneczne Karaiby. Uśmiechnięta dziennikarka wrzucała do sieci wiele kadrów z wakacji. Niestety, ledwo po powrocie zachorowała. Tym razem choroba sprawiła, że od dłuższego czasu nie może opuścić łóżka, ponieważ musi się kurować. Do "ekipy chorującej" dołączyła jej cóka - Tosia, która także miała zdrowotne problemy. Anna Wendzikowska nie kryła, że cała sytuacja trochę ją obciążyła i jest jej chwilami ciężko.

Polecamy: Anna Wendzikowska znowu na wczasach. "Jesteś więcej w hotelach niż w domu". Odpowiedziała

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Anna Wendzikowska relaksuje się w Ameryce. Znamy ceny podróżyAnna Wendzikowska wyznała, ile zapłaciła za "tani" lot. "Jak za ziemniaki"

Anna Wendzikowska nadaje z łóżka. Podzieliła się smutną refleksją

Anna Wendzikowska udostępniła na Instagramie post, w którym napisała, jak się teraz czuje. Okazuje się, że była dziennikarka filmowa z "Dzień dobry TVN" aktualnie przebywa w łóżku z powodu choroby. Nie wiadomo, z jaką dokładnie dolegliwością się mierzy, ale wiemy, że do zachorowała także jej córka - Tosia. Kobieta ma w związku z tym faktem trudny czas.

Zobacz również: Nie tylko Anna Wendzikowska. Kolejna gwiazda mówi o mobbingu w mediach. "Na porządku dziennym"

Choroba - tydzień drugi... Jest tylko trochę lepiej, ale i trochę gorzej, bo dołączyła do mnie Tośka i teraz sobie chorujemy w duecie - podkreśliła.
 

Następnie dodała, że jest jej podwójnie ciężko, ponieważ jest samodzielną matką wychowującą dwie córki.

Kocham moją rodzinę 2+1 i generalnie czuję wdzięczność za moje dwa cuda, ale w momentach takich jak ten, życie mnie nieco przerasta - stwierdziła.

Życzymy dziennikarce szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił.

Więcej o: