Anna Wendzikowska wyznała, ile zapłaciła za "tani" lot. W komentarzach zawrzało. "No faktycznie, jak za darmo"

Anna Wendzikowska przebywa obecnie za granicą. Udała się do Belize i postanowiła opowiedzieć instagramowej społeczności o kosztach związanych z podróżą. Drogo?

Anna Wendzikowska to dziennikarka bedącą niegdyś częścią załogi TVN-u. Dla stacji przeprowadzała między innymi wywiady z zagranicznymi sławami oraz relacjonowała imprezy ze świata kinematografii. Z byłym pracodawcą rozstała się w złej atmosferze. W mediach społecznościowych nagłośniła mobbing, którego ofiarą miała być w TVN-ie. Dziś dziennikarka odpoczywa w rajskich warunkach.

Zobacz wideo Olejnik uderza w Wendzikowską?

Anna Wendzikowska relaksuje się w Ameryce. Znamy ceny podróży 

Dziennikarka w poście z podróży postanowiła podzielić się kosztami zagranicznej wyprawy. Na swoim Instagramie napisała:

Caye Caulker: lot do Belize City 4200pln, prom na Caye Caulker 21$, hotel 59$ za noc, jedzenie super tanie, wrażenia bezcenne. Lubicie szukać takich mało znanych, magicznych miejsc? Czy wiecie, że są takie wspaniałe destynacje, które wcale nie są drogie?
 

Nie wszyscy są zdania, że powyższa oferta była w rewelacyjnej cenie. 

A teraz to wszystko x4, gdy ktoś te "niedrogie"destynacje chce oglądać nie sam, ale z rodziną.
Tanio 4200? No cóż.
4200 zł, no faktycznie jak za ziemniaki, prawie jak za darmo.

Wendzikowska nie potrafi wyjść z zachwytu przebywając w tak pięknych warunkach. Wspomniała o konwersacji z lokalną kelnerką.

(...) Podeszła pani kelnerka i zagadała. Tu wszyscy wszystkich zagadują, skąd jestem, ile zostaję czy to mój pierwszy raz. Ja zapytałam, czy się tu urodziła.

Okazało się, że kobieta mieszka na Caye Caulker od 15 lat. Zapytała dziennikarkę wprost: jak to jest podróżować po świecie. Wendzikowka odpowiedziała wzruszona:

Wspaniale! Bo można poznawać nowe miejsca, nowe kultury, różnych ludzi i różne punkty widzenia i zawsze idę w to z otwartością...

A wy, kiedy ostatni raz byliście na wczasach?

Zobacz też: Nie tylko Anna Wendzikowska. Kolejna gwiazda mówi o mobbingu w mediach. "Na porządku dziennym"

Więcej o: