Ksiażę Harry i Meghan Markle ochrzcili Lilibet. Zaprosili rodzinę królewską. Wyszło niezręcznie

Książę Harry i Meghan Markle ujawnili, że ochrzcili córkę Lilibet Dianę podczas prywatnej ceremonii przeprowadzonej przez arcybiskupa Los Angeles. Jak twierdzi przyjaciel pary, król Karol III i książę William dostali zaproszenie.

8 marca ujawniono, że córka księcia Harry'ego i Meghan Markle została ochrzczona "księżniczką Lilibet Dianą" podczas skromnej ceremonii w ich domu w Kalifornii. Wydarzenie odbyło się w piątek 3 marca. Chrzest został przeprowadzony przez arcybiskupa Los Angeles, wielebnego Johna Taylora. Na uroczystość zaproszenie dostali ojciec i brat księcia, a także królowa małżonka Camilla. Żadne z nich się jednak nie zjawiło.

Zobacz wideo Książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie od czasu ogłoszenia odejścia z dworu

Książę Harry i Meghan Markle ochrzcili córkę. Najważniejsi członkowie rodziny królewskiej dostali zaproszenie. Nie pojawili się

Rzecznik pary potwierdził, że Sussexowie ochrzcili drugie dziecko.

Mogę potwierdzić, że księżniczka Lilibet Diana została ochrzczona w piątek 3 marca przez arcybiskupa Los Angeles, ks. Johna Taylora.

Jest to pierwszy raz, kiedy Lili została publicznie określona jako księżniczka. Pałac Buckingham obecnie odnosi się do Lilibet jako "Miss Lilibet Mountbatten-Windsor". Mówi się, że książę Harry i Meghan Markle nie chcą pozbawiać dzieci praw do korzystania z tytułów. One same mają podjąć decyzję, gdy będą starsze.

Królewski dziennikarz Omid Scobie, który jest blisko Sussexów, poinformował, że małżeństwo wysłało zaproszenia do Anglii, jednak nikt nie odpowiedział.

Król Karol III, królowa małżonka Camilla, książę William i księżna Kate zostali zaproszeni, ale nie wzięli udziału.

książę HarryKsiążę Harry zdradził tajemnicę Pałacu Kensington. Opowiedział o dzieciństwie

Nie wiadomo, czy obecni byli inni członkowie rodziny królewskiej. Magazyn "People" podał, że na uroczystości było od 20 do 30 gości, w tym matka Meghan Markle Doria Ragland i ojciec chrzestny Lilibet, aktor Tyler Perry.

Więcej o: