Książę Harry zdradził tajemnicę Pałacu Kensington. Opowiedział o dzieciństwie z księciem Williamem

Książę Harry zdradził, jak wyglądają wnętrza Pałacu Kensington. W trakcie "terapii online" u Gabora Mate wrócił do czasów dorastania z księciem Williamem, kiedy jako młodzi chłopcy penetrowali wnętrza zamieszkiwanej przez nich posiadłości.

Książę Harry uczestniczył ostatnio w "terapii online" u eksperta od traumy dr Gabora Mate. Tematem spotkania miała być m.in. kontrowersyjna biografia księcia wydana na polskim rynku pod tytułem "Ten drugi". Transmisja była dostępna dla internautów, którzy wcześniej wykupili specjalne bilety. W trakcie spotkania książę wrócił pamięcią do czasów dzieciństwa i dorastania u boku brata Williama. Wylewny książę zdradził kilka sekretów Pałacu Kensington.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

'Azja Express'. Czesław Mozil złamał regulamin"Azja Express". Czesław Mozil ledwo wystartował, a już złamał regulamin

Książę Harry podczas "terapii online". Zdradził tajemnicę pałacu Kensington

Gabriel Mate podczas rozmowy z księciem Harrym zadał pytanie od fanów. Widzowie terapeutycznej sesji online chcieli wiedzieć, czy kiedy książę dorastał, mógł swobodnie przemieszczać się po zamku i czy udało mu się odnaleźć jakieś tajne przejścia. Harry przyznał, że w powszechnej wyobraźni ludzi w zamku, czy pałacu, pełno jest tego typu miejsc, ale prawda jest zgoła inna i dużo mniej filmowa niż mogłoby się wydawać.

Kiedy byłem mały, bieganie po pałacu było prawdziwą przygodą. Niesamowite doświadczenie. O dziwo nie było aż tak wiele tajnych przejść, ale za to dużo ciekawych miejsc do spenetrowania. Kiedy wychowujesz się w takim otoczeniu, jest to dla ciebie całkowicie normalne, ale tak naprawdę to jest totalnym przeciwieństwem normalności. Przyznam, że faktycznie było kilka tajnych przejść i tajemniczych skrytek, ale na pewno nie były one tak wyrafinowane, że otwiera się je za pociągnięciem jednej z książek na półce - wyznał Harry.

Książę Harry tym samym nawiązał do częstego motywu pojawiającego się w filmach, gdzie właśnie w ten sposób otwierane są tajne pomieszczenia często ukryte za ścianą biblioteki. Książę dodał, że gdyby wyglądało to aż tak filmowo, z pewnością szybko wpadłby w tarapaty.

Znając mnie na pewno bym w takim miejscu utknął - podkreślił książę Harry.

Książę Harry dorastał wraz z Williamem głównie w Pałacu Kensington, gdzie książę Karol i księżna Diana ówcześnie mieszkali, więc to o tym miejscu mówił w wywiadzie.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W trakcie "terapii online" księcia dr Gabor Mate postawił diagnozę. Ekspert powiedział, na jakie zaburzenie cierpi według niego syn króla Karola III. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Ostatnio zapadła decyzja o eksmitowaniu księcia Harry'ego i Meghan Markle z posiadłości Frogmore Cottage. Więcej przeczytasz TUTAJ.

 

Ile Michał Wiśniewski ma dzieci? My też się czasem gubimy. Ale rozrysowaliśmy wam toIle Michał Wiśniewski ma dzieci? My też się czasem gubimy. Ale rozrysowaliśmy wam to

Zobacz też: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Afera już po pierwszym odcinku. Widzowie wściekli. "Macie nas za idiotów"

 
Więcej o: